Biz doğuda askeri görevimizi yerine getiriyoruz arkadaşlar sosyal medyada yalan yanlış haberler var.
Askerlik kısalacak mı.
Uzman ordu devreye girecek mi
Bunlar olursa ne zaman devreye girecek.
Lütfen doğru bilgi varsa paylaşın çünkü burada 89 asker sizden haber bekliyor

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kisabilirmis duydugum kadariyla

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sizler orda huzurla görevinizi yapın burda size laf söyleyenin dilini koparırız... Askerlik benim bildiğim kısalmıyo kısalmasında zaten, harb okulları ve askeri liseler kapatıldı savunma üniversitesi falan diye bir saçmalık kurulacakmış diye biliyorum ben. Sizler oda oldukca biz burda huzurla uyuyoruz...

0|0
    0|0
    • Biz her zaman buralardayız biz bizden sonraları ama artık kaldıracak psikoloji kalmadı

• Askerin üstünde çok piskoloji baskısı kurdular özellikle bu darbeden sonra ki haberlerde askere saldıran halkı gösterdiler sizlere size şerefim üstüne yemin ederim basının tamamı yalancı sokağa çıkıp askere saldıran dinci örgütlerdi ortalığı karıştırmak için bu vatanın gerçek insanlarının tamamı arkanızda

• Darbeye kimse destek vermiyor ama haberde gösterilen askerlere erkere habersizlere verilen tepkileri kimse onaylamıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• şu an öyle bir mevzu var evet kısalacak diyorlar ama uzman ordu devreye gireceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Mevla yardimciniz olsun şu an belli degil aciklama olmadi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu konuda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Öyle bişi yok ağlamayın zaten Türkiye de askerlik diye birşey yok 12 ay amelelik yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Nerde askerlik yaptıgını bilmiyorum ama daha 1 hafta önce koğuşta devremizi yolladık şehit Olarak İstanbul pendigi korkumuz bunlar değil psikoloji fena gıdık

• Siirt komando alayı

• Van Başkale direk destek hazır kıta 20 devran timi 2. tim komuta görevli kardeşim kolay gelsin.

Yükleniyor...