Mezhep ayrımı yapılıyor ne yapmalıyım?

merhaba arkadaşlar birini seviyorum o da beni seviyor. evlenmek istiyoruz ama onun ailesi mezhep sorunu yapıyor benim babam sünni annem alevi o ise hanefi benim ailem sorun yapmıyorda onun ailesi daha önce kardesinin sevdigi kız alevi diye parmaklarındaki yüzüğü cıkartmıslar ne yapıcam bilmiyorum cokseviyorum ama ailem diyor

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• namaza baş örtüsüne kurana inanıyorsan kuranda namazın şekli yoktur demıyorsan bunlar dışında sıkıntı yok kardeşim

0|0
    0|0
    • elhamdülillah müslümanım babam sünni annem alevi ve kaçarak evlenmişler aileleri zamanında karşı çıktığı için babam sünni oldugu için bende sünni oluyorum ama annem alevi oldugu için onun aileside karsı tarafta böyle bir sey istemiyor çok seviyorum elim kolum bağlı

• canım kardeşim kuranda mezhep yoktur bunları kafana takma kişiler kuranı inkar etmıyorsa evlenebilirsiniz

En İyi Kız Görüşü

• o iş olmaz

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver takma kafana

0|0
    0|0
  • Söyle ona:
    "Gönlünü koyduğu yere dini karşı çıkıyorsa, sevdiği kadını değil dinini değiştirmeli."

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu 5. soruşun. Sizin yüzünüzden siteden soğudum

0|1
    0|0
  • Zor bir durum gerçekten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• alevi olduguna göre tam tersi seninkiler sorun yapmalı. Mezhepleri sorun yapan aileler var ama bu sizin ilişkiniz. Ve o hanefi. Sorun yapmaması lazım. Eğer bundan dolayı ayrılıyorsa ayrılsın. Sende kurtuldugunu sevin :)

0|0
    0|0
  • Mezhep farklılıkları bazı aileler için büyük problem yaratıyor yapacak birşey yok bir kez konuşmayı dene olmazsa bırak

0|0
    0|0
    • çok seviyorum onunda sevdiğini biliyorum ama bana sonu yok bitirmek zorundayız diyor

• Gerçekten sevse hristiyan bile olsa bırakamaz. Gerçek sevginin önünde hiçbirşey durmuyor gerçekten. Seninle konuşmaya başladığında da mezhep farklılıklarını biliyordu. O zaman baştan başlamamalıydı. bu yaptığı bencillik

• hadi ordan et hepsini

0|0
    0|0
Yükleniyor...