Yarina kadar elime 800 lira para gecmesi gerekiyor nereden bulurum?

Akrabalardan arkadaslardan herkesten istedim bir Allahin kulu cikip da yardim etmedi. Nerden bulunur bu para nasil bulunur borc olarak bir akil verin lutfen.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Wallah zor bulursun... bende 3 hafta önce bir arkadaşa verdim 850 tl dedim ona 2 ağustosta bana vermen gerektiğini söyledim oda tm dedi sen demeden getrcem dedi bende tm dedim şimdi telefonu kapalı işin kötü yanında ne biliyor musun benim telefon numaramı engellemiş ahmak çünkü arkadaşın numarasından denedik çaldı ve arkadaş yanlış aradım dedi :) bende tm dedim güldüm bakalım ne zamana kadar böyle devam eder artık... Gelip isterken öyle içten konuştu ki bende hesabımdan çektim verdim :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• az önce sorun kaldırılmıştı burakilerden isteyip başka şekilde öderim dediğin için heralde. Kavşağa çık az turla.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nasil adamlarsiniz anlamadım ki surdan ciksam 1 saate 3 bin toplarim evde saymak için acill desem siz dusunun nasıl ilişkileriniz var sizin öyle ya😂

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • bulamazsın zor

0|0
    0|0
  • bir gecede 800 lira verecek çevren olsa zaten buraya bunu yazmazdın :)
    çok önemli birşeyse madi değeri olan bir şeyi sat başkatürlü imkansız

0|0
    0|0
  • Neden lazım para, derdini söylemeyen derman bulamaz

0|0
    0|0
  • :D şimdi söylerim ama soruyu silerler :D

0|0
    0|0
  • çok mu acil? çalışıyor musun?

0|0
    0|0
  • Calisiyomusun

0|0
    0|0
  • vala borç alamıyorsan kımse 800 tl vermez çalısmaklada olmaz idda falan tek çare oda sans

0|0
    0|0
  • neden

0|0
    0|0
  • yaz bana bir dinleyeyim seni yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • ilan sitelerinde ÖZEL ASİSTANLIK ilanı aç. 2 saat dişini sık.

0|0
    0|0
  • Telefonunu sat burs alıyorsan avansını geç hattın faturalı ise taahhütlü telefon al sat tanıdığın bir yer varsa orada işe başla maaş bordronu götür kredi çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Napacaksın o kadar parayı neden lazım ki

0|0
    0|0
  • telefon bilgisayar vs. acil elden çıkar ya da rehin ver

0|0
    0|0
  • burasımı geldi aklına...

0|0
    0|0