Bunları nasıl aşacağım?

doğma buyume istanbulluyum.
3 yıl once babamin meslegi yuzunden dunyanin en igrenc sehrine geldik, asla kimseyi kucumsemem ama hayatimi karartan bir sehir burasi.
isim vermek istemiyorum.
insanlari berbat, gorgusuz, sokaklarda beraber oluyorlar, herseyi para zannediyorlar.
Bu yuzden hicbirine guvenip arkadasim demedim.
3 Yildir evde hapis gibiyim hergunum ayni geciyor istanbuldaki arkadaslarimla konusuyorum sadece bu kadar.
uyuyorum, telefonla oynuyorum ve tekrar uyuyorum. okullar da tatile girdi. hicbirsey yapmiyorum resmen.
Ve psikolojik sorunlar yasayinca tekrar istanbula donme karari aldim, fakat ailem burada kalacak.

Ben ise okul icin yurtta kalacagim.
Soguk kanli bir kiz oldugum icin yurtta nasil arkadas edinecegim veya nasil gececek bu surec bilmiyorum..

Tek bildigim sey icinden cikilamaz igrenc bir durumdayim senelerdir ssdece ölmek istiyorum.

Ne yapacağım.. yurt hayatı nasil olacak.. yardimci olur musunuz..

Güncellemeler:
ŞEHİR TAHMİN ETMEK YERİNE KEŞKE YARDIMCI OLSANIZ YA.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar... Seni iyi anlıyorum... Bende bulunduğum şehirde sıkışıp kaldım... Belki de en doğru kararı, benim veremediğim kararı vermişsin. Tebrik ederim. İnsanların içine karışman ve sadece onları dinlemen, beğenmesen de bir süre dinliyor gibi görünmen gerek... Daha sonra dallanıp budaklanacak ve çevren olacak. Yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım. Çok korktum burada birilerine güvenmekten, onlar gibi olmaktan.. bu yüzden çok yalnız kaldım zaman geçmiyor sanki.. Çabuk arkadaşlık kurabilen bir insan değilim soğuk kanlıyım bu yüzden yurtta da yalnız kalmaktan korkuyorum.. Bu arada bu kararı aileme kabul ettirene kadar defalarca intihar girişimlerinde bulundum, jiletten mide yıkamalarına kadar..

• Rica ederim. :)

• 3ay

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• aynı şeyleri bende yaşadım büyük bir şehirden lanet ötesi bir şehire geldik ne mi oldu hergün ağladım aptal gibi kendimi yemeğe verdim şişmanladım daha beter oldu her şey. buranın insanlarından nefret ediyorum şu an inşallah tercih yapıp buradan gideceğim neyseki kilolarımı da verdim umarım kurtulurum bu cehennemden

0|0
    0|0
    • Yemin ederim ayni durumdayiz bende yemege verdim kendimi 5-10 kilo aldim 😔😔 surekli uyuyorum nefret ediyorum buradan

• bu sene üniye gidicek misin

• 1 senem daha var😔

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...