Kapat

Bu kadar insan yalnızken neden bu kadar insan yalnız?

detayı olsaydı soru olmazdı.

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin sevgilisi olamaz. Yalnız olan insanlar mutlaka her zaman var olacaklar. :D Düşünsene herkesin sevgilisi var, ne garip? :D Böyle olursa, yalnızlıktan kim şikâyet edecek sonra? :D

0|0
    0|0
    • biri yanındayken bile yalnız oldun mu hiç sen

• Sen oldun mu? Aşık olduğun kişi, yanındaysa; yalnız niye hissedeceksin kendini? He, aşık olduğun kişi uzaktaysa, senin yanında kim olursa olsun yalnızlık hissedersin. Bunu anlarım...

• çünkü aşk fiziksel anlamda yanında olması değildir sadece kıyamazsın bazen sevmeye bile bu yalnızlıktır anladın

En İyi Kız Görüşü

• Soru süper ama bunu norveçli bilim adamları bile çözemedi fjcjfjf

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• bende anlamadım

0|0
    0|0
    • şöyle düşün çoğu insan yalnızlıktan şikayet ediyor ama etrafındaki insanlarda yalnız zaten yalnızlıklarını paylaşabilirler ama öyle olmuyor niye yalnız oluyorlar hala asıl soru bu?

• cunku tıpsızı en azından ben kızlar tıpe bakar ya tip yoktur ya karakter utangaçsındır paran yoktu vs vs ben tipsizim ve para yok

0|0
    0|0
  • Bu kadar yalnız insan yok :D

0|0
    0|0
  • Bir saniye Not Found Page - 404

0|0
    0|0
  • Neden yalniziz

0|0
    0|0
  • :D Sesli güldüm

0|0
    0|0
  • Insanlar degisik karaktersizler cunku

0|0
    0|0
  • türkçe çalış :)

0|0
    0|0
  • Ne bileyim malım herhalde 😏

0|0
    0|0
  • Yalnızlık tercih meselesidir.

0|0
    0|0
    • Standartların, olmazsa olmazların varsa kaderdir, beklersin olur veya olmaz. Her halukarda tercih edilebilecek birşey olduğunu söylemek zor çünkü insanın yalnızlığı tercih edebilmesi için ya kaçtığı çok daha zor durumlar vardır ya da yalnızlığa aşıktır, herkes fazla gelir.

• Çünkü seninle tanışmak isteyeceğim hayir diyeceksin yalnız kalıcaz

0|0
    0|0
  • Çok güzel soru. Umarım sende yalnızsındır ve benim yalnızlığımı dindirirsin :P

0|0
    0|0
  • Çünkü herkes sek düşkünü değil

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimse yalnız olmasaydı kim ponçik kalplerimizi kıracaktı biz de gidip şekere çikolataya abanacaktık. İşte kapitalist sistemin oyunları bunlar hep 😪😄

0|0
    0|0
  • "dünyada herkes biri için yaratılmış ama kim kimin için belli değil"

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi.

0|0
    0|0
    • bence tercihten çok doğanın kanunu gibi bir şey

• Aslinda haklisin. Dogarken yalnizdik, ölurken de yalniziz. Hayat denilen bu macerada hep yalniziz. Tum birliktelikler sadece erkek kadin iliskisinden bahsetmiyorum aile birligi olsun arkadaslik olsun hepsi gecici birer avuntu.

• yalnızlık ömür boyu..

• çevrende bes para etmeyen ınsanlar olacagına yalnız ol daha ıyı

0|1
    0|0
  • dusunemedım:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...