Sizce bir kadinla bir erkk laf yarisina girebilir mi ya da kadin erkege laf yetistrebilir mi?

Siz ey millet bir kadinla ya da bir erkkle laf yarisina girermsnz? Hanginiz yenersiniz erkk mi yener kadin mi?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadınla laf dalaşına girmem, hep kendiin haklı çıkarır. O yüzden susmak en iyisi, o kendi için carcar ötsün

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla laf dalaşında erkek kadın tanımam yerle bir ederim , ama o raddeyede gelmem yani gerek yoksa. konunun cidden cinsiyetle alakası yok bu arada.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Girmem. Gereksiz. Haklıysam, uzatmam. Ben biliyorum haklı olduğumu, ona kanıtlamak zorunda değilim. :D

1|0
    0|0
  • Benimle laf yarişina kimse giremez haksız dahi olsam haklı çikarim ki haklıyım :D

1|0
    0|0
  • Kadınların çenesi yuva kurup yuva yıkacak güce sahip, pek çok erkeği rahat yener

1|0
    0|0
  • evet yetiştirebilir

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşmaya değmez :))

1|0
    0|0
  • kadınlarla laf yarışına girmem kimseyle girmem aslında

1|0
    0|0
  • Kadın erkeğemi :)))

1|0
    0|0
  • kadın yener be :D bir konuşmaya başlıyo ölene kadar susmuyo zatenn :D

1|0
    0|0
  • dene istersen bir :)

1|0
    0|0
  • erkeklerden fazla çeneniz var hala soruyonuz :D

1|0
    0|0
  • Kadın kadınsa kadın yener. !!

1|0
    0|0
  • Bir kadınla laf yaristirmam

1|0
    0|0
  • giremez çünkü kadının fendi şeytanı yenmiş erkeğe gele kadar oooo çok şeyle yener

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabiki kadin yener kiz :D Bu ne bicim soru bizdeki çeneye kim yetisebilir? Haa arada kadin agizli erkekler cikabiliyo ama yine de bizz :D

1|0
    0|0
  • Girebilirler çünkü kadınları geçen erkekler bile var bazen bir bakarsın seni hiç konusturma yan erkek çıkmış karşına ;-)

1|0
    0|0
  • Kadın her türlü alır maçı 😏

1|0
    0|0
  • Her zaman her koşulda ben yendim gerisini bilemem

1|0
    0|0
  • kadın laf dalaşında tur bindirir ama haklı ya da haksız hangi durumda olur bilemem

1|0
    0|0
  • Ya ne kadar saçma sapan sorular soruyosunuz ya

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...