Kızlara yaklaşım nasıl olmalı (Lütfen herkes yazsın fikirlere ihtiyacım var ) ?

Ulan ben kız bulucam diye çırpınıyorum öyle kötü tipimde yok uzun boyluyum karakter olarakda iyi biriyim ama yok yani uğraşıyorum gene olmuyor bazılarıda kız bulmuşlar bide üstüne aldatıp terk ediyorlar ulan o kızları bulamayanda var vicdansızlar benim kızlara sorum şu niye pas verilmiyo arkadaş ben bir şekil uzaktan bakarak ima etmeye çalışıyorum ama ilerleyemiyorum siz neyden hoşlanıyorsunuz size nasıl yaklaşayım tak diye selam diyip benle çıkar mısın gibi bir şey mi söyliyim ne yapayım benim kafamda önce selam verip ardından 1 gül verip senden hoşlanıyorum benimle çıkarmısın gibi bir düşünce var ne diyorsunuz bide yaşım 18 yaşıtlarım daha iyi bilir onlara sesleniyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• iyi biri gibi ürkütmeden

2|3
    0|0
    • iyi biri gibi yaklaşırım zaten öyleyim ama ben milletle tanışamıyorum gidip tanımadığım birine merhaba diyemiyorum sorun burda gerçek söylüyorum 3 yıldır doğru düzgün hiç bir kızla konuşmadım harbi ciddiyim ama insana bir bıkkınlık geliyor yeter diye artık konuşcam diyorum uzaktan bakmakla kalıyorum hep

En İyi Erkek Görüşü

• Karınca Yiyen'in karıncalara yaklaşımı gibi

0|0
    0|0
    • Karıncayla tanışmıyorum ki gidip yanaşayım sorun bu

Kızlar Ne Diyor 1

• hahaha aynı durumdayız :)

0|0
    0|0
    • Artık işi kızların cinsliğine bağlıyorum yani ne yapmamı bekliyorlar gidip direk merhaba bağyan sevişelim mi gibi bir şey mi bekliyorlar ya da illa kro felan mı olak o ayılarda bile sevgili var görünce dalasım geliyor bu ayılar bile sevgili bulmuş diye

• 3 yıl önce oldu mu yani hiç kız arkadaşın :)

• olmadı ama en azından kızlarla samimiydim felan şimdi oda yok eskiden beni çağırırlardı koluma girerlerdi genelde erkekler içinde hep benle muhattap olurlardı diğerleriyle pek konuşmazlardı ama ger gör artık bu tür şeyler bile yaşayamaz oldum

Erkekler Ne Diyor 2

• Vur elini masaya kardeşim benim olacaksın evimin kadını çocuklarımın anası yapıcam seni de 😂

0|0
    0|0
    • Oda dicek ne diyorsun be salak dicek bende olan 2 gram özgüvende uçup gitcek :D

• Tabi öyle dicek zaten dedikten sonra kucaklayıp götürmen gerek hemen aşkta olur bir ara 😂😂😂

• Utangaç çekingen olma

0|0
    0|0
    • ben bu duygulardan yeni kurtuldum o yüzden piyasaya açılma vakti geldi benim için ama gidip konuşmak istesem tanımıyor sonuçta ne diyebilirim 0 tecrübe var bende

• Güzel olurdu ama ailem tek gitmemi istemezler bide okul iş güç felan vakit yok pek

• Senin ailede ne tutucu annen babanla git izin alsınlar hem kafa yaparsınız biraz

Yükleniyor...