Adağım kabul olursa ne dağıtayım?

Ben bir ogretmenim ve eylül atamasinda beni belli yerlere atamalarini istiyorum. Hani biseyi cok istersiniz de olunca lokma vs dagitirsiniz adak sanırım :) adak adamak istiyorum ama ben bir pastaciyim. Adağım kabul olursa ne dağıtayım?
Gittiğim şehirdeki apartmana dağıtacağım

• Lokma klasikten şaşmamak gerekir Adağım kabul olursa ne dağıtayım?
    42% (8)45% (5)43% (13)Oy Ver
  • Cupcake e pastacı olarak çok güzel yaparımAdağım kabul olursa ne dağıtayım?
    58% (11)55% (6)57% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• adak pasta ve tatlidan olmaz.
    Kurban kesip dagitman lazim. Yani allaha bir sükürdür o.
    Tatli ve pasta sadece ikram olarak sayilir.

1|0
    0|0
    • Kurban zaten kesilcek ama farkli bir sehirde kesicem onu o ayri onu direk fakir fukara ya dagiticam. Ama dağıtırlar ya mahalleye apartmana falan. Öyle bişey de yapmak istiyorum

• Tamamdir cok tesekkur ediyorum bilgilendirme icin :) insallah tek temennim bu

• Rica ederim. Basarilar dilerim.

En İyi Kız Görüşü

• Adak olarak sadece hayvan kestirip dağıtabiliyosun ama yine de sen bilirsin kank..

0|0
    0|0
    • Arkadas aciklamasini yapti bilgilendirdi sagolsun :) kurban kesicem zaten onun harici bir de apartmana ikram dagitmak istiyorum

• Lokma cok agir geliyor bana. Şeker hastalari vs de varsa eger yiyemezler. Cupcake hafif ve farkli bir tat oldugu icin benimde icimden cupcake geliyor ama yinede sormak istedim teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• cupcake daha maliyetli olur bence o yuzden lokma dağıtabilirsin

0|0
    0|0
    • Lokma yapmadim hic :D lokma denemelerim daha maliyetli çıkabilir :D cupcake sürekli yaptığım bisey daha pratik geliyor bana lokmadan :D

• amin amin, 3 yıl sonra ben de senin gibi atanmayı bekliyor olacağım 😃 inşallah hayırlısı olur

• Insallah sende atanirsin :)

• İnşallah atanırsınız. bizde inşallah memur oluruz. lokma diyorum. cupcake olunca e pasta satışınıza müşteri bulur gibi karşılık bekler gibi olur iyiliğinize.

0|0
    0|0
    • Yorum icin tesekkurler farkli bir bakis acisi oldu mantiklida geldi ama pastaci oldugumu soylemem zaten. Sadece atandigim icin ikram dagitmak istedigimi soylerim. Ama gitmeyi istedigim yerde cupcake dağıtırsam nasil bir tepki gorurum oda ayri :D

• Öğretmenim inşallah atanırsınız😊 cupcake yapın siz bildiğinizden şaşmayın😃

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiimm degil mi ama lokma yapmadım hic daha once :D

• Insallah atanirim da yaparim ya

• İnşallah😊

Yükleniyor...