En sevdiğiniz şehir neresi?

En sevdiğiniz şehir?En sevdiğiniz şehir neresi?

En sevdiğiniz şehir neresi?
Ben Samsun'u çok seviyorum❤️

0|0
917

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Bana tüm şehirler boş geliyor. İstanbul ille de. :D Herkes olduğu şehri seviyor aslında. Kimisi Bayburt'u bile seviyor. Orada yaşıyor diye. :D Yani sevilmeyecek yerler ama seviyorlar işte. Orayla bir bağı var diye. Ama İstanbul en kalabalık şehir, ekonomi falan her iş burada dönüyor. Ondan seviyorum. :D

1|0
    0|0
  • Edirneliyim ve ne ararsan var. Tarih dersen tarih, yeşillik-doğa dersen doğa, deniz dersen deniz. İnsanları on numara beş yıldız zaten. Medeni, cana yakın, insandan kaçmayan insan

1|0
    0|0
  • Azerbaycanliyim İstanbul diyirum! Antalyada oturuyorum denizi haric de en alakasiz sehirleren biridir bu Antalya. Tspas duseeydi o gune ki buraya geldim ev aldrim. Simei satamiyirum yansatim da ya Istanbula ya da Bakuyendoneyim. Antalyada insanlar da tuhaf ya kultur yetmjpezliyi v her yerde. Kes ki buraya gelmez olaydim...

1|0
    0|0
  • İstanbul

1|0
    0|0
  • Ekranı çevirme özelliğini kullanıp atsaydın ya fotoğrafları siyah boşluğa bakıyor millet

1|0
    0|0
  • Aşktir İstanbul . Cevher arama topragina degdiginde engebesi duzlugu altindir. Atalarimizin hayali, bizlerin hayatidir.

1|0
    0|0
  • Antalya

1|0
    0|0
  • İzmir

1|0
    0|0
  • Aşk-ı İstanbul

1|0
    0|0
  • ah İzmir ah

1|0
    0|0
  • çiftlk =) güzrldir samsunda =)

1|0
    0|0
  • Antalya 👍

1|0
    0|0
  • Erzincan, Bayburt

1|0
    0|0
  • Samsunlu insanlari da seviyorum de de BAD dua okuyayim (BAD)

0|0
    0|0
  • Ben kahramanmaraş

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...