21 yaşındayım annem hala şifdet uyguluyor napmam lazım?

arkadaşlar annem sinir hastası bugün 1e kadar uyudum diye döverek bağırtıyla uyandırdı nasıl insansın 1e kadar uyanır mı diye dövdü yeni burun ameliyatı olmnuştum burnum kanadı doktora gideyim mi çok korkuyorum darbe aldım daha 1 ay olmuştu ameliyat olalı bıktım artık yaşamak istemiyorum

Güncellemeler:
Dava açabilir miyim?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• O senin annen değil bir anne yapmaz bunları zaten kocaya kaçma yok evi terletme gibi Meseleler hep bu kötü ebeveyn lerden oluyor allh yardımcın olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git ayrı eve çık anneni psikoloğa yönlendirebiliyorsan yönlendir. İstediğin saatte uyanırsın sen kaç yaşındasın artık ya burdaki insanlara da bakma kendi kararlarını kendin verebilirsin artık. Yalnız yaşayamayacağını düşünüyorsan ev arkadaşı bulabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 2-3 sene sabretcen :/

0|0
    0|0
  • Saçmalama, sende neden uyuyorsun 1 e kadar ya? Hayat her şeye rağmen güzeldir bence bir yerde çalışmaya başla hayatın düzenen girecektir buna inan..

0|0
    0|0
  • annen hasta gönül istemezdi tabi ki ama elden gelen yok onu tedavi ettirmeye bak sen de hayatına devam et

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorson ki

0|0
    0|0
  • Anneye of bile denmez. Boş ver

0|0
    1|0
    • Of bile denmez mi? Uykudasın birden kafana yumruk iniyo sırf öğle olduğu halde kalkmadığın için ne derdin sen?

• Başka anneler kızlarının yüzüme bakmaya kıyamaz benim ki yumrukla girişiyo

• Git işine git allah sizi ıslah etsin

• Şiddetin her türlüsüne karşıyım;
    şimdi okulunu bitirip işe girinceye kadar o evde yaşamaya mecbursun, ayrıca bu konuyu babanla konuşmayı deneyebilirsin en son çarede seni okulundan alıkoymayacak birini bulup evlen git kendi evin olsun

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben o kadını akıl hastanesine kapattırırdım. 😊

0|0
    0|0
  • bir daha vurmasın diye elini kolunu tut bir kere.. vurdurma kendine.. o arada söyle.. bir daha vurma de yani...

0|0
    0|0
  • Karşı koy şikayet et gerekirse

0|0
    0|0
  • Üniversite okuyor musun okuyorsan zaten 1 ayın felan kaldı sonra hepimiz yolcuyuz idare et

0|0
    0|0
    • Aynı şehirde okuyorum

• Ben ailem ile çok iyi anlaşamadığım için başka ülke seçtim şehir bile değil yani 😊 canını sıkma iş bulursan okul bitince geçecek bunlar üzülmene kırılmana değmez

• kardeş az daha sabret sonra ayrılırsın onun yanından

0|0
    0|0
  • evlen sende

0|0
    0|0
  • biraz daha idare et

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kesinlikle tekrar doktora gitmelisin. vede annenide ikna edip psikiyatr a götürmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sabret. Evlendikten sonra kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Sen de annene vur akıllansın. Doğurdu diye senin sahibin olmadığını öğrenir ;) ciddiyim bu konuda. En yakın zamanda sen de ona karşı gel. Vur kır tekmele evi birbirine kat. Bu şekilde en fazla 2ay kavga edersin. sonra ömür boyu rahat olacaksın ;)

0|0
    0|0
    • Denedim onuda o zaman herkese anlatıp beni kötü gösterdi kendisi haklı çıktı

• İnsanlarım ne düşündüğü önemli olmasın senin için. Sen kendini biliyorsan sıkıntı yok..

• Dava Açabilirsin. Darp Raporu Bile Çıkartabilirsin. Doktora Acil Git. Abim Ameliyatlı Burnundan Çok Zor bir Süreç. Hemen Gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Gidicem heöen hastaneye teşeklürler

• Hemen gideceğim burnum hala kanıyor sağolun ilginiz için

• Önemli Değil Başını Çok Hafif Açıyla Geriye Tut Baskı Sakın Kurma Burnuna Daha His Yok Orda Çünki Dikkat Et Nolur Kurban Olurum Ya. Çok Acıyormu Canın

• Başka eve çık.

0|0
    0|0
    • Çıkamam üniversiteyi memleketimde okuyorum

• O anne mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...