Kız kardeşinizin erkek arkadaş edinmesine karşı çıkar mısınız?

Kendiniz karşı cinsle flört ettiğiniz, gezip eğlendiğiniz halde kız kardeşinizin erkek arkadaş edinmesine karşı çıkar mısınız? (Kız kardeşiniz yoksa bile olduğunu varsayın)

0|0
15|30

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir abim yok ama erkek kardesim var benden bir yas küçük. Daha once ona soylemeye cok cekindim karsi cikar istemez vs. Daha sora erkek arkadasm bilmesi gerek diye zorla bana soylettirdi iyi ki soylemisim. Kardesim tanışmak istedi kimle takildigimi bilmeye hakki oldugunu soyledi tanstrdim. Simdi ben evde oturuyorum onlar dışarda playstaysin oynuyo cok sukur. Kardesim anlayissizdir ama ona bunu soylemem ona iyi hissettrdi sanirim. Eger kizlar felan okuyosa bu yazimi söylesin kardeslerine abilerine senin bilmen daha iyi diyip onlarin goruslerinin onemli oldugunu belirtrseniz cok memnun olucaklar.. ve saklamayin en dogrusu bilmeleri.. karsi ciksalar dahi bilsinler..

3|2
    1|0
    • Çok doğru. Eskiden abimle pek yakın değildim şimdi sağolsun üzerime tittriyor. Biri tanışmak istediğinde hemen ona danışıyorum fikrini söylemesi için. Yakınlaşıyoruz böyle çok güzel bir duygu abi kardeş ilişkisi. O yüzden sana katılıyorum

• Sağolasın, sizinkinide inşallah

• @74342824 teşekkürleerr :))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Abim ve erkek lardeşim var karşılar beni hiç kimseye vermek istemiyorlar gelene karşı çıkıp açık buluyorlar. Kimseyle paylaşamıyorlar. Ben anlam veremiyorum kendileri yuva kuracak tamam ben neden kuramıyacam. Ayrıca neden erkek arkadaşom olmuyacak sevgilim dediğimde "onlar ben değil güvenemem diyor " anlamıyorum birşey de yapmıyorum. birgün aileme evet dedirtecek damat adayını bekliyorum sabrını gösterecek bir. eş ;)

0|1
    0|0
  • Abime kızlara bakarsan ben de erkeklere bakarım diyorum karışamaz bana asdg

2|3
    0|0
  • Hayır canım niye karşı çıkayım sonuçta herkesin bir ruh eşi var

1|1
    0|0
  • abim erkek arkadaşı bırak dışarı çıkmamı bile istemiyor

1|3
    1|1
  • hayır

0|1
    0|0
  • Çıkmam tabi ki

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Çıkmam ben ne yapıyorsam onunda yapmaya hakkı var tabi flortlestigiı kişi yi gözüm tutacak

0|1
    0|0
  • Abim hayatıma karisamaz karistirmam

0|1
    0|0
  • Çıkmıyorum

0|1
    0|0
  • Hayır😂

0|1
    0|0
  • hayır çünkü benimde erkek arkadaşım var onun da olabilir. hem biraz da nasıl bir şey öğrenir. :)

0|1
    0|0
  • Cikmam tabiki

0|1
    0|0
  • Ben karşıyım erkek arkadaş edinmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Elbette çok Mutlu olacağım bişe değil fakat elbet sevgilisi olucak. Ya ben baskı yapıcam bu durumda sevgilisi olunca bana söylemeyecek başına bir iş gelse haberim olmayacak. Ya baskı yapmıcam. Başı sıkışınca bana gelicek. Ben kardeşimin bana gelmesini tercih ederim. O benim Canım, ciğerim.

5|3
    0|0
  • Yani saçmalıktır bu da. Çünkü sen kız arkadaş istiyorsun, eee o kız da başkasının kız kardeşi? O izin vermeyince, normal karşılamıyorsun ama? Sende izin vereceksin böyle istiyorsan. Elbette ağabey olarak iyi birisiyle birlikte olsun isterim. Çocuğu benle tanıştırsın, bakayım düzgün birisi mi. Yoksa sevgili yaptı diye kızmam. Ama baba faktörü var ya, o karışır yani ağabeyden önce. :D

1|2
    1|0
  • Ben karışmazdım. İlgilenirdim ama karışmazdım. Bence bu gerekli olan bir şey. Ne demişler; bir nusubet bin nasihatten iyidir. Erkeklerin nasıl olduklarını kendi öğrenmeli.

1|2
    0|0
  • Hayır çıkmam.

2|2
    0|0
  • hayır tabi ki...

eğer ahlaki olarak güvendiğim bir kardeşe sahipsem hiç sorun olmaz.

1|2
    0|0
  • Şahsen karşı çıkmam.. arkadaş dost olurum ki kimle konuşsa gelip bana anlatsin.. karşı çıkmak daha çok uzaklastirip belaya sürükler.

0|1
    0|0
  • Cikmam.

1|2
    0|0
  • 20 yasina gelene kadar kesinlikle izin vermem cunki kizlar saf oluo akillari baslarina gec gelio ne yaptgini bilmiolar bir anlk hatayla omur boyu pismanlik cekebilicekleri hataya dusebiliolar o yuzden 20 yasina kadar izin vermem 20 yasindan sonradaa artk mecburen evde kalmamasi icin saygi gostercez

0|1
    0|0
  • Karşı çıkmak yanlış ama bilmek gerekli, kadınların erkek seçiminde cok başarısız oldukları bir gerçek. Boşuna dememişler kızı boş bırakırsan ya davulcuya varır ya zurnacıya diye :D

0|1
    0|0
  • Hayır.
    Bir erkek olarak 'erkeklerin yapıp kadınların yapamaması'nı saçma buluyorum. Bir yaşından sonra erkek evladımın da, kız evladımın da sevgilisi olabilir. Gayet normal şeyler bunlar. Kız çocuğumun yapamayacağı şeyi erkek çocuğum da yapamaz.
    Gelip burda delikanlılık taslayacak arkadaşlar kusurabakmasın ama birbirlerini 'seviyorlar' sanırım, nerden geliyor sanıyorsunuz sevgilileriniz?

0|1
    0|0
  • Karşı çıksam gizli yapacak, seviyeli ve gözümün önünde olduğu sürece sorun yok. Sonradan öğrenip, oğlanın kafasını koparmak zorunda kalmamdan iyidir..

0|1
    0|0
  • Yaşamadan bilemem, şu an ne desem yalan olur.
    Aslında olsun tabiki derim ama etrafta bu kadar şerefsiz, çıkarcı pislik varken bir yanımda olmasın diyor. Eğer olacaksa da ben görüp tanıyacam araştırcam güvencem yoksa içim rahat etmez

0|1
    0|0
  • Herkez hür istediğini yapar ama sonuçta erkek arkadaşı kardeşime dokunursa o erkek kendine mezar arasin konu namus olunca

0|1
    0|1
  • bacagını kırrarım cocuguda kızıda kız kardesıme kımse bakamaz evde oturcak gelıp ıstıcekler öyle gezme tozma olamaz herkes sonra onları konuscak

0|1
    1|0
  • ben nasıl bir kız arkadaş edindiysem
    oda erkek arkadaş edinebilir ama tanışmam ve o adamı tanımam lazım notunu vermem lazım kardeşimide düşünmem gerek

0|1
    0|0
  • Reşitse ve yaşının olgunluğunu taşıyorsa hayır. Çocukla tanışırım ama

0|1
    0|0
  • Ablam evli oldugu icin bir sorun yok

0|1
    0|0
  • Çıkarım

0|1
    0|0
  • Çıkmam

0|1
    0|0
  • Çıkamaz, konuşamaz

0|3
    1|0
  • O kişiyi tanımam lazım. Eğer adam akıllı aklı başında biriyse sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • tabikide manyakkkk

0|2
    0|0
  • Evet ama yok

0|1
    0|0
  • eğer çocuk efendi biriyse sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Hayır ne haddime

0|1
    0|0
  • bacaklarını kırarım o çocuğuda memleketten sürerim

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...