Önceden kapalıydım şimdi açığım diye annem her yerde dedikodumu yapıyor. Ne yapmalıyım?

akrabamızın düğünü vardı. ben gidicem diye oraya da gelmedi. güya benden utanıyor. asıl bu kadar nefret dolu olduğu için ben de onu görmek istemiyorum. ( evliyim ailemle görüşmüyorum.)

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Senin * mini, seni hanim diye alan basini actiran ga vatin şeklini şemalini s. keyim. Oros bu fa hise. . AMKPİCİ. Saçını sıfatını burnunu kuşağını si ktiğim. seni ağaca bağla ben seveyim sen ağla. senii fsm nin ortasında si kerim hem Asya hem Avrupa hayranlıkla seyreden gotün soyu. * m ina gö tüne koyarak agzina burnuna attirarak si kim seni. senin gibi fa hise bozmasi yo sma evladi si kilmis or osbu fa hisenin gö tünü * mini siker basini actiran koca nin götünden girer senin agzina bosalirim. altimda altimda inle rken, ko can si k si k diye tezahhurat yapardi, üzerimdeziplatirken yanimda oturup si k si k diye tempo tutuyordu.. Kocan seni si kmeyi beceremedigi icin üstünden gelip gecenin haddi hesabi yok, o yüzden senin gibi bir oro sbunun fa hisenin ya vsak kocasi olarak bildigin pezevenkin senin le beraber gelmisini gecmisini si kim. anasina babasina saygi göstermeyen be yin yoksunu soktugumun a m dölü kapanmanin farz ol dugunu bilemeyeck kadar zeka özürlü dogmussun. cünkü do gustan fahisesin oros bu kal tak gelmisini gecmisini si ktigimin hayirsiz evladi. birdaha engellemeden önce bekle cevabini al yoksa böyle si kerim seni fa hise oro sbu. Cahi lin önde gideni mk gevsek si kilmis kezo su. simdi si ktir git seni taksimde s iker bogazsicinde ag zina bosaluirim. ..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annen belli ki kendi doğrularını ve kendi inançlarını senin düşüncelerine ve inançlarına önem vermeden ve saygı duymadan üstünde onun gibi düşünen insanlarla bir çevre baskısı yaratmaya çalışıyor ve sana istemediğin bir şeyi kabullendirmeye çalışıyor. Bu çok yanlış. Sen artık senin için doğru olana karar verecek ve kendi inançlarının ve kararlarının arkasında duracak yaştasın kimsenin sana ne yapacağını söylemesine izin verme. İnanç dediğin din dediğin Tanrı ile senin arandadır kimse de senin namus bekçiliğini yapmaya kalkmasın. Bir bez parçasıyla sana olan saygılarını kaybedecek ve seni bir bez parçası takmıyorsun diye hiçe sayacak insanlarla da sen zaten yakın olma çevremde bulundurma. Sen bundan daha fazlasısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yani, annen de kapalı büyük ihtimalle. Sevmiyor açık olmanı. Ama ona göre de hayatını düzenleyemezsin. Senin istediğin neyse onu yaparsın. Görüşmemeye devam et en iyisi...

1|0
    0|0
    • devam edicem zaten bu şekilde de. akrabalara rezil etmeye çalışması ve benim kulağıma gelmesi canımı sıktı.

• Ya takma boş ver. Böyle bir şeyi yapacak bir anne, kapalı olsa ne olur? Çok kötü hareketleri var.

• Aileni tbr ediyorum. ALLAHı mutlu eden bir halde iken şimdi sadece nefsinin hoşuna gidecek garip bir hale düşmüşsün.

0|2
    3|1
    • saygısızca yorumlarını kendine sakla.

• Arkadaş çemkirmiş sanırım :) Oysa senin yorumunda saygısızlık addedecek bir cümle görmedim ben ama potansiyeli bu kadar olmalı, üzülme birader.

• kin besleme ama kendini ezdirme

0|0
    0|0
    • ben artık gorusmek ıstemıyorum zaten. benim düğünüme gelmiş olan kuzanım içn düğüne gidiyorum. akrabalardan bunları işitiyorum.

• Problem tesettürün madem, madem seni bu kadar düşünüyor niye arkandan gıybet yapıyor. Tesettürü çıkarmana üzüldüm tabi ki ama annen bir yanlışa tepki gösterip diğer yanlışın içine dalıyor.

0|0
    0|0
  • Boşver gitsin

0|0
    0|0
  • acılmıyaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • umursama, inanç bir bez parçasına indirgenemez.

0|0
    0|0
  • Sirf aciksin diye mi

0|0
    0|0
  • nasıl rahatsan öyle davran
    neden umursuyorsun

0|0
    0|0
  • Kendi seçimin kimseyi ilgilendirmez. Söyle ona bunu.

0|0
    0|0
  • Böyle cahil anne gormedim

0|0
    0|0
    • gerçek olmamasını dilerdim. inşallah böyle anne çok yoktur. yaşadığımı kimsenın çekmesini istemem.

• öyle yapıyorsa görüşmesen daha iyi

0|0
    0|0
    • görüşmüyorum zaten. akraba düğününe gittim vefa borcu diye. orda lafları bana geldi.

• fetö açılın emri verdiğinden böyle sorular artmaya başladı

0|0
    0|0
    • ne alakası var. devlet meselesi değil. kendi problemımden bahsedıyorum. sen benı yalancılıkla mı ıtham edıyorsun. saygısız.

• Anan haklı

0|0
    0|0
  • Sen önce cuvaldizi kendine batirmayi denesen fena olmaz. Ailen karsi cikiyor diye onlarla baglarini kesmen zaten basli basina cahillik.
    Ailen hakli, utanilacak bir evlatsin, takdir edilecek neyin varki seni takdir etsinler. allahin emirini unutup kocanin sözüyle kafasini acan insandan hayir gelmez.

0|0
    0|0
  • İkinizin yaptığı da hoş değil. Sen de keşke açılmasaydın be bacım ne güzel ALLAH yolundaymışsın.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kötü olmuş ama yapacak bişey yok. Duyma görme ilgilenme

0|0
    0|1
  • Açılmak suc mu kapanmak zorunda değilsin ki istersen kapanırsın istersen açılırsın

1|0
    0|1
  • Baskı altında kapandın anlaşılan sen bir bireysin evlenmişsin aileni yok saymadan sınırı çiz :-)

0|0
    0|0
  • kimseyi takma açılmak veya kapanmak senin kararın annen karışamaz

0|0
    0|0
  • Hayat senin, tercih senin.
    Namusunla evinde otur annen içinde bir şey demek istemiyorum.

0|0
    0|1
    • zaten eviliyim onunla yaşamıyorum. yine de arkamdan düşmanlık yapıyor

• Anladım evli olduğunu, anneni ara ya da aracı koy bu durumdan ciddi rahatsızlık duyduğunu açıklasın bir güzel.

• Kimse seni bu konuda zorlayamaz ki.

0|0
    0|0
  • bazı durumları kabullenmeleri gerekio

0|0
    0|0
  • sana kocan karışır artık ailenden çıkmışsın bir kere

0|0
    0|0
  • Acilsanda sana kapansanda sana annenle alakadar bisey yok bence.

0|0
    0|0
  • kapalı olmak iş değil çöp pöşeti gibi o zaman erkeklerde kapansın

1|0
    0|2
Yükleniyor...