Her soru sorduğunda veya yorum yazdığında mesaj kutunda "merhaba" "tanışalım" vs mesajları belirmesi?

Gördüğünüz gibi profil resmi olarak kendi fotoğrafımı ya da gerçek bir fotoğrafı seçmedim. Ve zaten evli olduğumu işaretledim. Merak ediyorum olup olmadık her yorumdan sonra beliren bu tip mesajlar neyin nesidir?

Eminim kendi fotoğrafını profil resmi olarak kullanan kızlar bu durumdan daha çok dert yanıyordur. Bu davranışın nedenlerini merak ediyorum. Sizce nedir?

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen kadınsın en azından, hiç bir zaman kendi fotoğrafımı koymadım ve ben bile alıyorum o mesajları yeminle, rahatsız oluyorsan bas engeli geç arkadaşım bunun önüne geçemezsin ya da mesaj alımını kapat...

1|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin. Burda kimin eli kimin cebinde belli değil

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bizde de aynı yalnız değilsin 😂 erkeklerimiz çok hızlı sana da bana da hepimize yetisiolar

3|3
    0|0
  • ne ara geldin ne ara soru sordun da bissürü mesaj geldi anlamadım daha 1 xpersin ama

1|0
    0|0
    • İşte onu diyorum, her (marjinal bile olmayan) yorum sonrası 20 tane mesaj görmek tuhaf şey.

Yükleniyor...