Her soru sorduğunda veya yorum yazdığında mesaj kutunda "merhaba" "tanışalım" vs mesajları belirmesi?

Gördüğünüz gibi profil resmi olarak kendi fotoğrafımı ya da gerçek bir fotoğrafı seçmedim. Ve zaten evli olduğumu işaretledim. Merak ediyorum olup olmadık her yorumdan sonra beliren bu tip mesajlar neyin nesidir?

Eminim kendi fotoğrafını profil resmi olarak kullanan kızlar bu durumdan daha çok dert yanıyordur. Bu davranışın nedenlerini merak ediyorum. Sizce nedir?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Millet abaza çünkü. Kızlardan gelmiyordur mesaj büyük ihtimalle. Evli insanlara da yazar bu tür erkekler. Evli olman engel değil falan filan konuşurlar. Engelle engelle de bitmezler ki.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin ne Kadar beyinsiz olduklarini düsünmeye basliyorum insancil hareketler degil bunlar hele ki nezaketi hic duymamislar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mesaj kutunu kapatsana kanak

1|0
    0|0
  • sen kadınsın en azından, hiç bir zaman kendi fotoğrafımı koymadım ve ben bile alıyorum o mesajları yeminle, rahatsız oluyorsan bas engeli geç arkadaşım bunun önüne geçemezsin ya da mesaj alımını kapat...

1|0
    0|0
  • Tanışma isteği ve her an bir arayış içinde olmaları😃

1|0
    0|0
  • Mesaj kutusunu kapat

1|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin. Burda kimin eli kimin cebinde belli değil

1|0
    0|0
  • adilik bunların yaptıgı

1|0
    0|0
  • Sizin işiniz de zor ama mesaj kutusunu kapatmak zor olmamalı

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bizde de aynı yalnız değilsin 😂 erkeklerimiz çok hızlı sana da bana da hepimize yetisiolar

3|3
    0|0
  • Mesaj atmaları için pembeli olman yeterli başka bir sebebe ihtiyaç yok 😊😊
    Önemseme cevap alamayınca daha yazmıyorlar. Fazla rahatsız edenleri de engelle 😉

1|0
    0|0
  • Mesaji kapat knk

1|0
    0|0
    • Takip isteği gönderme olayı var bide :) çözüm değil. Sanırım mavili olmak lazım :D daha kolay çözüm

• O sorun ben de yok soru ve yorumda takip ediyorlar fakat takipte olsalar bile mesaj kutum kapalı olunca dileyen takipten çıkıyor :)

1|0
    0|0
  • Onlar en masumlari malesef

1|0
    0|0
  • maksat abazalık.

1|0
    0|0
  • Evet öyle çünkü her an sanki bir arayış içinde gibi

1|0
    0|0
  • ne ara geldin ne ara soru sordun da bissürü mesaj geldi anlamadım daha 1 xpersin ama

1|0
    0|0
    • İşte onu diyorum, her (marjinal bile olmayan) yorum sonrası 20 tane mesaj görmek tuhaf şey.

• bende profil fotoğrafıma reel koymadım koysak ne olacak acaba günde 1500 tane mesaj geliyor😩

1|0
    0|0
  • Zaman gecrmek

1|0
    0|0
  • Nick'in GolgiAygiti çünkü bu çok çekici bir isim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...