İki erkeği idare eden izmirli kıza idare ettiği erkeklerden ibretlik ayar... Ne düşünüyorsunuz?

Video bu :D

İzmirin nesi meşhur aşkım? :D

1|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalık abidesi. 1: kıza vurulmaz. 2: bir kızın hatası tüm izmirli kızlara yıkılmaz. 3: genç bir kız hiç bir şekilde video ile tüm millete rezil edilmez.

11|0
    2|3
    • Aynı fikirdeyim. 👏

• 👏👏👏👏👏

• 1. Kıza vurulmaz hak eden kıza vurulur. 2. Adam zaten İzmir'in bütün kızları ors dememiş , meşhur olanı ve doğru olanı söylemiş. 3. Genç bir kız olabilir , rezil edilmesi yanlış olabilir ama aldatıldığını hatta kandırıldığını öğrenen erkek her şeyi yapar. Güveni sarsılmıştır ders vermek istemiştir ben hak veriyorum.

Kızlar Ne Diyor 20

• Kıza vurulmaz. Kızın yaptıgı tamam baya kötu bir sey ama hakliyken haksız duruma dusmusler. Bizim ortamda bunu yapsalar kimse kameraya cekmez hatta o cocugu deserlerdi. Dogru bulmuyorum. Bos yere kendilerini rezil etmisler.

0|1
    0|0
    • Hak edene vurulur hiç öyle vurulmaz falan demeyin.

• ors ya ors denir :D iyi günler.

• Kameraya cekilmesine yayilmasini bende doğru bulmuyorum ama tokadin fazlasını haketmiş

• Hak etmiş bence

1|1
    2|0
  • İzmir de anneniz meşhur siz kimsiniz izmire laf söylüyorsunuz? Salak iki çocuk kimbilir nerde yaşıyor ilk kez kiz gorduler diye köpek olmuşlardır kızda kullanmış bide vuruyo kiza gel bide izmirde söyle izmirin.. Meshur diye kolaysa söyle.

0|0
    0|0
    • Yobaz halk yobaz insanlar kiskanmayin bu kadar izmiri , burda yaşamak için herşeyi yapiyonuz , cahil insanlar

• Yobazsin yobaz.

• Ya videoyu açamiyorum anlatabilir misiniz size zahmet

• Ohaaaaa iyi yapistirdiii :D

1|1
    0|0
  • Hassssiktiirrr kız efsane göte gelmiş :Ddddddd ama genelleme yapmasını sevmedim herkes öyle değil :/

1|1
    3|0
    • malatyanın kaysısı meşhur demek malatyada ki bütün kaysılar güzel demek değil ama :D

• Oha lan eWQ:E nasıl koymuştur ama ewqE:QW

0|1
    3|0
  • apt. al mı o vuran erkek. tamam kızın yaptığı çok büyük hata ama ne olursa olsun o kadar kötü vurmaya hakkı yok.

1|0
    2|0
  • ohA süper :D

1|1
    2|0
  • Ohhhhh cok iyi yapmslar gercktn o kiz birz daha dayak yemeli bnce ohhhh canma dgsn pislk varlik

1|1
    5|0
  • Süper olmus😂

0|1
    0|0
  • gercekmiymis peki?

0|0
    0|0
  • Şu iyi olmuş diyen hem cinslerimi anlayamıyorum ya sizde kızsınız niye şu erkekleri savunup fırsat veriyosunuz anlamıyorum nolursa olsun bir kıza vurulmaz.

0|0
    0|0
  • Ohaaa yaa böyle de vurulmaz 😐😐
    Zaten rezil etmişler..😨😨

0|0
    0|0
  • ulan izmirim be :D Allah ım ya :D

0|0
    0|0
  • ne iğrenç bir video

0|0
    0|0
  • Çok saçma bence iki taraftada rezilllik var kızın yaptığı iğrenç ama çocuğun yaptığı şerefsizlik sonuç olarak o onun karısı değil karısı olsa bile vurmaya hakkı yok oda akıllı olsaymışta aldatılmasaymış o zaman

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar videoyu açamiyorum biriniz kisaca anlatabilir mi acaba

0|0
    0|0
  • Kızın adı Gizem'miş. :) Bunun gibi bir tane daha Gizem vardı. :)
    Oda iki erkeği idare etmişti. Sonra yalanı ortaya çıktı. Ama o, böyle dayak yememişti. İdare ettiği o iki idare edildiklerini öğrendiler ve oyun oynadılar kendini akıllı sanan bu kıza. Bir sevgilisi knştu onunla önce. Daha sonra diğer sevgilisi. İkisi de hakaret ettiler ona. :) Oda ağladı tabi. Bu videoyu izlerken aklıma o O... Gizem geldiEminim ki bu videoyunun sonrasında çok daha kötü şeyler oldu. :)

1|0
    0|0
  • Oha ne biçim vurdu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Haketmiş 😂

0|1
    0|0
  • cidden ibretlik :D

0|1
    0|0
  • Kız haketmiş

0|1
    0|0
  • Cocuk iyi Yapıştırdı

0|1