Türkiyede kadınlar erkekleşip erkekler kadınlaşıyor mu?

Türkiyede hormon problemi olduğunu düşünüyorum özellikle son zamanlarda kadınlar erkekleşirken erkekler kadınsılaşıyor bu durumun nedeni beslenme ve evlilikler midir?
özellikle son zamanlarda erkeklerin güçsüz, çelimsiz, ya da göbek ve kalçada yağlanma olması ve ergenlerin gay gibi giyinme hevesi, çıtkırıldımlık ayrıca cinsel problemler ve gerizekalılık (hakaret değil) benim canımı sıkıyor kızlarda da durumun aşağı kalır yanı yok kadınlarda kıllanma, bıyık, biçimsiz vücut yapısı, saç dökülmesi, cinsel problemler ya da aşırı isteklilik ve gerizekalılık (hakaret değil gerçek) gibi sorunlar var ayrıca kızların boy ortalaması erkeklerden çok daha düşük, Türk ırkı güçsüzleşiyor!

bunun temelinin çok önceden atıldığını düşünüyorum kadınlar güçlü erkek yerine zenginleri tercih eder erkekler güçlü sağlıklı kadınlar yerine minyon zayıf kadınları tercih etmeye başlar ya da başka ırklarla evlilikler yaygınlaşır ya da akraba evlilikleri yapılır akraba evliliklerinde bir şey olmasa bile doğan çocukta en azından kas güçsüzlüğü hafif zeka geriliği, ruhsal hastalıklar olabilir akraba evliliklerinin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum
ayrıca beslenme de çok önemli birey genetiği kötü olsa bile beslenmeyle aldığı protein ve vitaminlerle o açığı kapatabilir ama yediğimiz herşey boş ve hormonlu horman dışarıdan alındığı zaman vücut hormon üretimini kapatıyor ve testisler küçülüp daha az testosteron üretiyor daha az sperm üretiyor e kimse de yediğine dikkat etmiyor
bunun önüne nasıl geçebiliriz

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sakallı kızlar bile görüyoruz artık.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İsrail'den tohum almaktan vazgeçerek...
    Bunun hukuki altyapısını kuran Mehdi Eker... ne, ne kadar küfür edip lanet okusak azdır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• evet kadınlaşıyor

0|0
    0|0
  • yerli tohum, yerli tarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...