Kızlar, Sıkıntılı zamanlarınızda en çok hangi sureyi okursunuz?

Kızlar sıkıntılı zamanlarınızda en çok hangi sureyi okursunuz?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Fatiha suresi bide ayetel kürsi 😌 En çok ayetel kürsiyi ölürüm onunda hikayesi güzeldir gerçektir anlatayım şimdik yaşlı bir amcamız var emekli apartmanda tek başına en alt katta oturuyomuş her akşam çıkar çocuklarının yanına gidermiş ya da arkadaşlarının yanına gidermiş neyse o sırada 2 adam ne zamandır amcanın evini soymayı planlıyomuş bir gece amca dışarı çıkmış bunlar apartmanın kapısının önüne gelmiş.. Adamın camından bir bakmışlar gözlerine inanamamışlar kapkaranlık hiç Bişi görünmüyor ama Ada'mın evinin kapısının hemen arkasında 7 tane asker duruyomuş korkmuşlar sonra kapıyı açmayı denemişler kilidi kırmışlar açamamışlar adamlar korkup kaçmış.. Bir sabah 2 Ada'm amcanın elini öpmüşler amcacım biz bir hata yaptık ama evinin kapısının arkasında o gördüğümüz askerler neydi? amca gülerek cevaplamış ah akılsız çocuklarım ben her evden çıkmadan önce 7 kere ayetel kürsi okuyorum demiş :) bu yüzden ayetel kürsi okuduğumda askerlerin yanı başımda olduğunu hayal ediyorum biliyorum ordalar beni koruyolar rahatlıyorum 😇

1|0
    0|0
  • ayetel kürsi okuyorum

1|0
    0|0
  • Bur fatiha uc gulfu, ayetelkursi.. aslinda hepsini okurum ya en azindan bildiklerimi

1|0
    0|0
  • Ben La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym der içimdende türkçe dua ederim. Gerektiğindede bildiğim arapça duaları okurum. En önemlisi namaz tabi.

1|0
    0|0
  • Ayet-el Kursi okurum daha çok. Ama cidden ortada sıkıntılı bir durum varsa kotu bir şey olmasından korkuyosam Yasin, Fetih surelerini okurum.

1|0
    0|0
  • Belli birsey okumuyorum dua ediyorum ve fetih suresini cok seviyorum onu okuyorum bazen 😊

1|0
    1|0
  • Ayetelkursi

1|0
    0|0
  • Ayetel-kürsi

1|0
    0|0
  • Ayet-el Kürsi
    Felak
    Nas

1|0
    0|0
  • Allah'ım niye beni görmüyon diye yakınıyorum genelde

1|0
    1|0
  • Nebe süresini

1|0
    0|0
  • Sıkıntına göre değisir

1|0
    0|0
  • Kalem suresi😊

1|0
    0|0
  • bismillahirrahmanirrahim eşhedüöaşdlaşdoağoaşsjsğaosşsosğdoşspsşsmsğs

1|0
    2|0
  • İnşirah

1|0
    0|0
  • Ayet'el Kürsi

1|0
    0|0
  • Ayetel kürsi ve nas

1|0
    0|0
  • Ayetel kursi :))

1|0
    0|0
  • Ayetel kürsi

1|0
    0|0
  • Ayetel kürsi

1|0
    0|0
  • ayetel kürsi :)

0|0
    0|0
  • İnşirah

1|0
    0|0
  • Ayetel kursi

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...