Numaramı alıp yazmış yardımcı olurmusunuz?

Kız arkadasim gecen günlerde bir mağazadan TL attirmisti, orada ki yetkili numarasını kaydetmiş. Ve aradan 1 hafta sonra yazmis Rahatsız etmiş. Mahkemeye vermek istiyorum. Bu bir sucmudur ve dava açsam tazminat alabilirmiyim?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Amaan alt tarafı bir iki kelime yazmıştır sevgilin rahatsız etme deyince de bırakmıştır mesaj atmayı sevgilin seni kıskandırmak için abartıyordur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence ya senin paraya ihtiyacın var ya da tıfılın birisin o adama dayak atıcak kadar toton yok korkuyosun olay bu

0|1
    0|0
    • ya kavga ile hakli olacağını felan mi sanıyorsun, aklını calistirip adam olamayacağın çok belli. Adam olsan böyle ufak seyler düşünmezsin.
      Olay tabi ki para için buna benzer olaylardan 21milyar para aldım ;)

• Kişilik bozukluğu var. Doktora görün durum vahim Allah sabır versin ailene ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• o mağazaya gidip önce onu bir güzel rezil et sonra müdürüne şikayet et, çalışanlarınıza terbiyeyi iş kurallarını ben öğretecek değilim ya adam gibi öğretin ya da savcılığa şikayette bulunacağım de

0|0
    0|0
  • Bence önce gidip konuşun sonra yasal işlem başlatın

0|0
    0|0
  • Elbette bu bir suçtur ve turkcell yetkilileri ogrendigi zaman o sahsi isten cikarirlar ve mahkemeye vermemen icin sana teklif sunarlar

0|0
    0|0
  • Git ilk isyerine sikayet et sonra git bunu dov dovemiyosan birini bul dov hatta grup yapin ama trol gibi geldin

0|0
    0|0
  • Direk döv kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...