Kendime güvenim neden yok?

merhaba arkadaşlar şu aralar tatil dolayısı ile evdeyim ev tam bir cehennem annemle devamlı kavga ediyoruz özel okuldayım ve annem her kavgamızda hem para yiyorsun hem kendini geliştirmiyorsun misafir gelince odadan çıkmıyorsun güzel giyinmiyorsun güzel konuşamıyorsun bir de beni eleştiriyorsun komşular seni sevmiyor kimse seni sevmez saygı sıfır babana demediğini bırakmıyorsun bizi begenmiyosun falan falan bunlrın etkisi var mıdır sizce

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sende guzel giyin ve guzel konus. kendine gelistir , kitap oku , arastir. lakin cok konusma 😂

0|0
    0|0
    • ben zaten güzel giyinen ve güzel konuşan hatta güzel bir kızım annemin güzel giyinden kastı kapalı giyin yırtık jean giyme daha güler yüzlü ol şipir şipir her işi yap oturma canlı ol bol falan

• Sende misafir geldiginde falan guler yuzlu ve hareketli ol. gerci anneleri pek memnun edemezsin. bir kulaginida kapa duyma dediklerini

En İyi Kız Görüşü

• ne biçim kızmıssın be

0|0
    0|0
    • evet böyle düşünüyorum bende

• ben mükemmel olmalıyım okey ama o da bir şeyler yapmalı mesela sabah kargo geldi tc sini ezberlememiş hala ögrenmedin mi anne dedim sonra bana bagırıyor oysa bende onun için söylüyorum kabullenmiyor ben diyetisyenlik ögrencisiyim beslenme de yardımcı olmaya çalışıyorum kiloları için hiç bir şekilde kabullenmiyor o gün canı ne yemek isityorsa onu yapıyor

• kendini görmüyor senin en küçük hatanı görüyor işte

Erkekler Ne Diyor 4

• kendini sevmiyorsun başkasına bahane bulma.

0|0
    0|0
    • kendimi sevmiyorum ama bu kadarda işe yaramaz oldugumu düşünmüyorum ayrıca mümkün oldukça kendimi geliştirmeye çalışıyorum

• aynen ben nerde nasıl davranmam gerektiğini ve neyi ne ölçüde yapmam gerektiğini biliyorum uçlarda yaşamadığım sürece böyle eleştirilmeyi haksız buluyorum bu eleştirilerden dolayı artık işe yaramaz sevimsiz giyinmeyi bilmeyen kaba bir kız oldugumu düşünüyorum beni üzen bu

• insanların söylediğini yaparsan onların hayatını yaşarsın kendi doğrularını biliyorsan yapman gereken tek şey diyalog kurman şimdi git annene bilebileceği bir soru sor kendin hakkında sana tecrübe ya da öneri sunacağı bir soru bir yerden başlaman gerekiyorsa o an şu an olsun.

• önce kendini sevmeyi denemelisin

0|0
    0|0
    • ya deniyorum her sabah farklı olacak onları kırmayacagım diyorum ama annem her sabah söylenecek bir şey buluyor kalbimi çok kırıyor beddua ediyor bana söylediklerinide elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum oysa

• Bence annen az biraz haklı olabilir.

0|0
    0|0
  • Git defactoya halkın arasına gir alışveriş yap :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın dediğinde haklı misafire çıkmayana gıcık olurum ve dedikleri sende kendine güveni yok eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...