Sokakta öpüşen iki erkek görseniz nasıl karşılardınız?

Ülkede eşcinseller sokakta durmadan tacize uğruyor. buna bir son verilmesi gerekiyor. Gaylar istediği dolaşibilmeli

• TÜRKİYE' de böyle manzaralar görmek hoşuma giderdi
    11% (5)9% (3)10% (8)Oy Ver
  • ''Bu ne terbiyesizlik''diyenlerden mi olurdunuz.
    36% (16)73% (24)51% (40)Oy Ver
  • herkesin özgür iradesi yapabilir bence
    53% (24)18% (6)39% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Herkes özgür. Sokakta laf atan erkekler, kadınları taciz eden erkekler dururken aşkını yaşayan homolara takarlar. Sözde ahlaklılar.

2|1
    0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Saygı isteyen saygı göstersin saygı herkeste olmalı tek taraflı dengesizlik çıkar.

0|1
    0|0
  • Herkes özgür

0|1
    0|3
  • Kız erkek öpüşürken iyi de erkek erkeğe öpüşünce mi terbiyesizlik oluyor. Herkesin kendi özgürlüğü kalbi kötü olan yargılar. Saygı duymak lazım. Eşcinsel değilim fakat eşcinsellere saygım sonsuzdur.

0|1
    0|3
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz
    Türbanli irispilerden daha guzel olurdu onlari görmek

0|1
    1|3
  • Kiz erkek öpüşüyiorsa, onlar da yapar

0|1
    0|1
  • Tebessüm bile ederdim, insanlar birbirlerini seviyorlar, aralarında bir fark görmeksizin.. Kalp bu yahu istediğini yapmakta özgür?

0|1
    0|2
  • Es cinselin yogun bulundugu ve kabullendigi bir ulkede yasadigim halde bu tarif ettigin manzarayi bile gormemisimdir.

Banane okey, ama disarida oyle manzaralari ozgurluk diye savunma bana!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnsanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddi olmak insanlık borcudur.

Bayrakla alay edemezsin.

Milli tarihle eğlenemezsin.

Kuran'ı mizah konusu yapamazsın.

Aile namusunu hiçe sayamazsın.

Bunlar milli mukaddesattandır. Milli mukaddesatı olmayan millet, millet değil hayvan sürüsüdür."

Hüseyin Nihal ATSIZ

0|1
    0|1
  • gençler alın evin anahtarı derim

0|1
    0|1
  • Evet herkesin kendi hayatı ama gitsin evinde öpüşsün bu ülkenin yaşayan insanların çoğunun dini görüşü belli milli değerleri belli duruşu belli 3 5 kişi için bu düzen bozulmaz ki öyle birşeyde hiç görmedim zaten ne erkekte ne kızda

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik diyenlerin çoğu yolda öpüşen 2 kadın görse ğızları açık izlerler.

0|1
    0|3
  • ozaman seın annen cıplak gezsin sonra tecavüze ugradım desin nasıl kafa var sende

0|2
    0|2
  • kusarım herhalde

0|0
    0|0
  • Gay veya lezbiyen veya heteroseksüel. Git özel hayatını evinde yaşa kardeşim! Ben görmek zorunda değilim. Bu bir insanın kendine ve eşine yaptığı saygısızlıktır herşeyi geçtim

0|1
    0|0
  • bu ne terbiyesizlik, gidin kimsenin görmediği yerde ne halt yiyorsanız yiyin derim

0|1
    0|0
  • D- Tiksinirim ama aldırış etmeden geçer giderim.

0|0
    0|0
  • İkisine birden dalarım

0|1
    0|0
  • önüme bakarım bana ne

0|0
    0|3
Yükleniyor...