Erkek arkadaşımın annesi?

Ben bu kadını yere göğe sığdıramadım. Farkındayım yaşım küçük ama ne olursa olsun bir insanın arkasından konusmak hoş bişey değil. Ben İzmirde ablamın mezuniyetinde bir elbise giydim diz üstü çok açık değil. Annem babam ablam olan bir fotığrafı wp profil resmi yaptım. Erkek arkadasımın anneside. Şuna bak anne babasının yanında giydiği şeye demiş. Sizce ben haksızmıyım ben bu kadına saygıda kusur etmemişim. Ayrılık döneminde bile saygımı eksiltmedim. Daha niceleri var arkamdan söylediklerinin. erkek arkadasıma diyorum istemiyorsa ayrılalım diye yoksa cidden sabrım taşıyor. Siz olsanız ne yapardınız.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• tamam sen kızına öyle giydirme ve oğluna öyle giyinmeyen bir gelin bul de

1|0
    0|0
    • Ben onı desem kötü gelin olurum. Ama aradıgında kesinlik bu ayıbını yüzüne vuracağım kimse benim anama babama o şekilde itham edemez.

• her şey gönlünce olsun :)

• teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Onun bu tarz davranışlarını görmemezlikten gelne ve mesafe koy arana bence. şu an sevgilisiniz ilişkinizi etkiliyorsa ayrıl geç. Çünkü iş ilerlerse durum vahim.. tabi bir de erkek arkadaşının burada ne söylediği çok önemli. Annesinin sana laf yapmasına sessiz mi kalıyor yoksa höyt mü diyor?

1|0
    0|0
    • Bu konuyu konustum sadece bana annemle konusma. Arama aradığında açma dedi. Birde annesi sanırım buna bu jız bize uygun değil demiş. Erkek arkadasımda bu seni ilgilendirmez sen karısamazsın demiş. Bunu sıkıstırdıgım için söyledi. İnsan annemle konusma deyince :-) meraktan soruyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaynana sendromu

1|0
    0|0
    • Söz bile yok aramızda buna hakkı yok erkek arkadasım bile karısamaz bşr yerde bana

• Öyle oldu yüzüme karsı gülüp arkamdan konusması o yastaki bşr insana yakışmıyor gerçekten.

• Sen de ona göre davran işte

• Ahh kadını çoktan öldürmüştüm. 😐

1|0
    0|0
  • Bayanların hepsi dedikoducu işte gıybetçi.

1|0
    0|0
    • Hepsi demeylim. Ama bu kırıcı ve kimse benim annem babam hakkında bu şekilde konusamaz

• İnanır mısın bu yüzden arkadasım yok arkamdan konusup dedikodumj yapan insanları siliyorum hayatımdan. :-)

• Olması gerekende o ama cool olup onları takmazsan ve meraba meraba demezsen emin ol götünden koşarlar tecrübeli olarak konuşuyorum.

• Kadın haklı, çıkar o elbiseyi!

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle kaynana düşman başına 😤😂

1|0
    0|0
  • Annen baban karışmıyor ona noluyomus ki evli degilsiniz bisey degil onun yanindada giymemissin takma kafana

1|0
    0|0
    • Bende erkek arkadasıma dedim. Onlar benim annem babam kimse kusura bakmasın. diye

• Yok ben çok ısrar edince söyledi. Bana annem ararsa açma annemi arama dedi. O şekilde oldu yani. Ypk ona bu kız bize uygun değil demiş. Benimki de ben istiyorum demiş kapatmıs konuyu

• İlerde cok sorun yasican

Yükleniyor...