Trilyonlarınız olsaydı hayatınızın sonuna kadar mutlu olabilimiydiniz? Her istediğinizi elde edebilirmiydiniz? Çok zengin olmayı amaçlıyormusunuz?

Güncellemeler:
yoksa bütün sorunlarımızın kaynağı para mı?:)

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• edemezz

4|10
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• para olsa silah alirim uyusturucu alirim villa alirim havuzlu deniz yakininda yakuzi makuzi helikopter ozel ucak dunya turlari luks titanic gibi bir gemi ve normal bir gemi balik tutardim mangal yapardim tutduktan sonra birami acar icerdim country dinlerdim yatardim kahvalti ederdim hip hop dinliyerek spor yapardim mis gibi yasardim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• Bütün sorunlarımızın çözümünü aramak için paraya ihtiyacımız var. Para yoksa yapamazsın. Parasızlık denemeye her zaman engeldir.

0|1
    0|0
  • Para olsun da mutlu olmanın yolunu bulurız

0|1
    0|0
  • Ben degilde babamin bankada trilyonlari var zaten ammavelakin hala mutlu degil amacim milyarder olmak yani ama turkiyede sadece 30 tane milyarder oldugunu dusununce isim zor biraz. Ayrica trilyonlari var dediysemde 5 milyon lira falan var. Yani milyarderlikten hala cok uzagim. Ama milyoner sayilirim.

0|0
    0|0
  • Parayla saadet olmaz diyorlar. Varsin olmasin. Ben ferrarinin icinde hungur hungur aglamaya raziyim

0|1
    0|0
  • evet para varsa karı var karı varsa mutluluk var para varsa ducati panilage 1299 var, ducati panilage 1299 varsa karı var karı varsa seks var mutluluk var, para varsa karı var git karaköy aksaraya karı dolu bir attırmalık 80 tlye halledersin, para varsa huzur var 75 yaşında ol 20 lik kızlar peşinde olur, para varsa tanınırsın ünlü olursun kız hayranların olur oh mis ya tabi mutlu eder, ama ben bunların kendimde olmasını istemem hayat züğürt iken daha güzel daha zevkli

0|0
    0|0
  • Para Mutluluğun kaynağıdır.. Ama herzaman değil tabi. Yani kapitalist bir sistemde yaşıyorsanız para = huzur + mutluluktur.

0|0
    0|0
  • Para tuzu biberi sadece : d Tatsız tuzsuz yemek olmaz ama :D

0|0
    0|0
  • Bu dünyadaki mutluluk sınırlıdır ve insan ne yaparsa yapsın bu sınırı geçemez
    Sınırsız huzur ve mutluk cennettedir

0|0
    0|0
    • sınırsız mutluluk ta demedik yani o kadarda değil :) sınırsızmutluluk dersen benim isticem şeylere aklın yetmez

• kuranda bile yazmıyor o kadar süper cennet sen nerden biliyosun aklım hayalim yetmiceğini yeter bizim aklımız herşeye yetiyor

• Merak edip oku bak yazıyormu

• Mutluluk ve para arasında bir bağlantı olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yok k

0|0
    0|0
  • para muylu etmez insanı anca oyalar ve avutur

0|0
    0|0
  • Ben aska inanip zugurt gezenlerdenim sen biliyon kanka :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...