LÜTFEN BAKIN :(?

Meraba arkadaşlar. Okb hastasıyım. Yaklaşık bir iki yıl önce ağır bir travma geçirdim.18 yaşındayım. Kendime artık yeni bir hayat istiyorum, herşeyi unutmak istiyorum. Tekrar üni sınavına giricem. Şu saattede yazmamın sebebi rahatsızlığım uyuyamıyorum artık nefes alamıyorum, ailemede söylemekten artık utanıyorum, ders çalışamıyorum, piskolağada gittik selectra diye bir iliç verdi ama pek bir faydasını göremedim. Yakın arkadaşım yok. iki üç yıl önce başka bir şehire taşındık. Her ne kadar iyi niyetli bir şekilde davransamda insanlara yaranamıyorum, sürekli satılıyorum. Bana lütfen yardımcı olun.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• namaza basla allahinla sen sadece

0|0
    0|0
    • abi dini şeylerde var takıntılarımda... namaz yaklaşık bir yıldır kılmaya çalışıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin :(

0|0
    0|0
  • Okb temizlik hastası değilmiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okb bunun neresinde?

0|0
    1|0
  • Kendine bir uğraş bir hobi bisey bul be canim

0|1
    0|0
  • benim de bir böyle 4 yıl felan nerdeyse hiç arkadaşım kalmamıştı. sonradan farkettim arkadaşlarıma sürekli sorunlarımı felan anlatıyordum onlar da haliyle benden kaçıyordu. bir hobi edin kurslara felan yazıl mutlaka arkadaş bulursun kurs çıkışı felan da biyerlere davet et ve bol bol alışveriş yap

0|0
    0|0
  • Seni ne kadar rahatlatır bilmiyorum. Ama beni çok ama çok rahatlatan bir söz yazacağım. Bu saatte aklıma bir bu geldi.. :) " TÜMDEN GAMSIZ OLMA, CEHENNEME DÜŞEBİLİRSİN. FAKAT SAKİN OL! KAYGILARININ ÇOĞU GEREKSİZDİR. YERYÜZÜ GEMİSİNİN BİR YÖNETENİ VARDIR..." -Muhammed Bozdağ.

0|0
    0|0
Yükleniyor...