Bugün Suriyeli 2 çocuk telefonumu çaldı?

1 haftalık işe girmiştim. Telefonumu hep olduğu yere koydum yine. Şarj oluyodu. o tarafta da Suriyeli baya var bulamadığımda çok stres oldum polise gidicektim heryeri aradım.2 saat bir yere gidip geldim telefon ortaya çıktı. bir insani türü arkadaş var o söyledi 2 çocuk kasa tarafında gördüm diye benim telefonum da 2 tane şifre olduğu için geri getirdiler diye düşünüyorum. hani bu ülkeye 3 milyon hırsızı sokanlar bu koyunlara sahip çıksa iyi olmazmı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bak öyle diosun ama bugün kasada bir çocuk gördüm suriyeli istediğini parası yetmediği için alamadı ben alayım ablacım sana dedim teşekkür ederim abla ama alamam bırakırım dedi böyleleri de var yetiştirene bakacaksın fakat yarın bir gün ne olur ülkenin hali hak diye ortalığı ayağa kaldrırlarmı bilemem

0|1
    0|0
    • Anneleri babaları çalışmıyosa bunda kimin suçu var ben bile suriyelileri hiç sevmem solcuyum tayyipten nefret ederim hatta Suriyeli çocuklar ilerde en büyük terörist olabilir yinede kaç defa para verdim hatta çalıştığım mağazada onlara indirim yaptırdım. çocuklara sadece

• vicdan yapıyoruz işte çocuktur nihayetinde olan oldu gelen geldi artık ben de nefret ediyorum bu durumdan ama çocuk olunca kyamıyorum yine :(

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok iyi olur. Pislikler. Umarim iyisindir ve bir daha olmaz

0|1
    0|0
    • Bugün iyiyimde yarın ne olucak insan gibi yaşamaya çalışıyoruz stres oluyorum

• Ah daha neler olacak sen dur. Telefon ne ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hata sende kurtlere turklere guvenilmezken suriyelilerin nufusu buyuk oldugu yerde boyle rahat olmamalisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...