Marina Joyse'a noldu?

Arkadaslar bilen yok mu son durumu? Bide reklamda diyorlar?

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk videosu ile son videosu arasında söylendiği gibi pek fark yok. İnanmayın böyle şeylere , herşey ortadayken kaçıran adamın aşırı canım olması lazım ; ki zaten böyle birinin elinden çoktan kaçardı o kız. Sadece reklam olduğunu düşünüyorum. Amacına ulaşan bir reklam..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kurgusal dandik bir hikaye kanmayın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 12

• kurgu amerikada bu youtube olaylarından ciddi kazanç sağlanıyor ve günde ortalama 20 bin izlenen kanal bu dedikodular yüzüne günlük 3 milyon izlenmeye kadar çıktı ayrıca bulunduğu eyaletteki polis kızın tamamen güvende olduğunu açıkladı sadece bu ikisi bile bu işin asıl nedenini ortaya çıkarmaya yeter

0|1
    0|0
  • yav hala inanan var mı çıvdıvıcam yha çıvdıvıcam

2|0
    0|0
  • marina joysenin çok takipçisi yoktu 600.000 falandı sonra 1 milyon derken bayağı bir çıktı hayranları son videolarında bir değişik davrandığını kekelediğini söylediler bir kıyafet gösterirken bir videosunda dirseklerinde morluk gördüler ayrıca twitterde paylaştığı bir yazının baş harfleri "help" yani yardım diyordu hatta bir videosunda kız üzerindeki kıyafeti tanıyordu ve tanıtırken bir ara eğilip help me yani yardım edin diye fısıldadı bir videosunda soru cevap çekiyordu ve hayranlarının ona sorduğu ilginç bir soruyu cevaplamak istedi soru şöyleydi " hangi marka çorap giyiyorsun" oda kamera yukarıda olduğu için bacaklarını yukarı kaldırdı zıplamaya çalıştı fakat zincir sesleri geliyordu ayaklarından aslında ayağına bağladıkları zincirin sesini duyurmaya çalışıyordu. yani bildiklerim bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur takipçileride ya ışid tarafından kaçırıldı ya da sapık erkek arkadaşı diyorlar

1|0
    0|0
  • A k okadar şeyettim ki yutuba imdat yaziom baska dertte var mı bu ks ve merina coys dan sonra yardimseverligim master yapti yuksek lisansta

0|0
    0|0
  • Çok kafam karışık o konuda kızın mimikleri normal değil ama kaçırılsa da videoların yayınlandığı yerden bulunurdu şizofrn desem videolarında insan gözüküyo çok karışık uf

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum banane.

0|0
    0|0
  • Marina Joyce şizofren bence

0|0
    0|0
  • abartıyorlar sırf dıkkat çekmek ıçın yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Annesi şizofren olduğunu söylemiş