Çok sosyal olma yolları?

Böyle sürekli arkadaşları kafelere felan çağıran orda burda gezen gece hayatı felan olan bir çevre nasıl edinilir arkadaşlar artık çok sıkıldım yalnızlıktan :d

Güncellemeler:
Buna ciddi bir çözüm istiyorum artık ya dışarı çıktığımda gidecek yerim olmuyor :/

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bulursan bana da haber et nasıl bulunuyorsa öyle ortam bende bulayım. Benim yerimde olan intihar ederdi heralde 😀 yok böyle monoton bir hayat🙆

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla cafe ortamı dışından göründüğü gibi değil pek, yapmacık kaynıyor içi :) orijinal arkadaşlarınla manzarada kola - çiğdem hazzını hiçbir kafede 10 liraya içtiğin frozenden alamazsın :) Cafe ortamında kızı gören arkadaşlarında ortama adapte oluyorsa zaten tamamen iptale bağlıyor muhabbet.

0|0
    0|0
    • Emin ol çıkacak yer bulamamaktan iyidir ne önerirsin o ortamlarda bulunmak için

• Yakın arkadaşın yok mu? Onu alıp sen götür madem istiyorsun. Ben cafe ye gidelim desem 20 tane arkadaş bulabilirim yakın çevremden. Karı kız ortamını sevmiyorum ama samimiyeti öldürüyor arkadaşlarla en güzeli kankin veya eşinle gideceksin :) birde telefona sarılmasını engelleyeceksin, teknolojinin köpeği olmuşsunuz resmen diycen bıraktırcan telefonu sonra arkadaşını daha iyi tanımak için fırsat bu.

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli arkadaşları kafelere çağırarak edinilir

0|0
    0|0
    • Arkadaş edinmek gerek önce :)

• Bknz: Nasıl zengin olunur?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim yanlış düşünüyon bence
    öyle ortamdan hayır gelmezki ya ne yapacan öyle ortamı sanırım millete çok özeniyorsun bana öyle geldi
    sağlam arkadaşlık öyle ortamlarda olmaz onlar kız peşindeki kazanovadır
    sağlam arkadaş arıyorsan zenginlere hiç bakma cafelerede bakma mahallede kola çekirdek yapan (bknz: ben) vb şeyler yapan kişiler çok sağlam olur
    bunlarda zaten çocukluk arkadaşındır ya da çabuk kaynaştığın kişilerdir iyiki böyle arkadaşlarım var "tikylerin aq"

0|0
    0|0
    • Ya sadece böyle bakmamak lazım sağlam güvenilir arkadaş olsunda nerde olursa ama öyle geniş çevre bulmaya çalışıyorum işte

• dediğim yerlerde kalpazan çoktur sağlam arkadaş değil

• Öyle ortamlara git, çevre yap.

0|0
    0|0
    • Bu kızlar için geçerli dostum kafeye felan gitsem sap sap otururum herkes kendi halinde

• Çevrenden tanıdıklarını kendine ayak uydurtacaksın.

• Bu siteye üye olmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...