Neden her bir seyden kizlar sorumlu tutuluyor?

Hep "yapmasaydi, etmeseydi" denilen kizlar oluyor. Ayartan kizlar oluyor. Fitne sokan kizlar oluyor. Erkekleri bu hale getiren kizlar oluyor. " "Kiz sunu sunu yapmasa zaten erkek yapmaz" Neymis efendim zamaninda bir kadin icin savas mi cikmis devlet mi cokmus bilmem neymis. Sizin akliniz fikriniz beyin hucreleriniz yok mu da, dusunemiyor musunuz da sorumluluk kizlarin oluyor?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Böylesi biz erkekler ve kezbanlar için en kolayı çünkü. Neden kendimizi suçlayalım ki :D

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En çokta aldatma olaylarında yapılıyor. Sanarsın erkeğin iradesi zekası ellerinden alınmış kız onu zorla ayartmış. Ataerkil yetiştirme tarzının sonuçları hep..

1|0
    0|1
    • o dedigin k de daha p. slik paragözler, erkektede suc var ama k deki kadar olamaz cünkü kadinla erkek ayni deildir biri n yi simgiler digeri a yi

• kurnazlik kötü birseydir ucuz insana denir, cahillikte aptalliga benzer kafasi calismaz bilgisizdir yani ben ayrim yapmis olmuyor bu durumda ve dedigim herkes icin gecerli değil genelde böyle sadece, ezilen bir büyük tür varsa cahilliginden ezilirler, ezilenlerede iyi oluyor cahil olmasinlar cahillik kötülügü dogurur bu yüzden dünya kötü haldedir

• Az önce genellerken simdi herkes için geçerli değil diyip kıvırmaya çalışman da ayrı komik. İslam kafası her zaman cahildir bu yüzden ciddiye almıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• İki taraflı şeyler bunlar. Hani kadın kardeşliği diye bişey varya ona benziyor biraz. Biliyorsunuz ki sitede evli erkeklerle birkikte olduğumı söyleyen birsürü kadın var. Erkek tabii ki suçlu, ama sizden olanın sizi hiç sayıp binlerce musait abaza varken neden hemcinsinin olanı elde ettiğini de sorgulamanız lazım. Aşağıda yorum yazan kızlara baktımda pek çoğu aynı şekilde erkekğin suçlu olsuğunu ima etmiş aynı mantık

0|0
    0|0
  • Kuran da erkeklere de hitap edilmiştir. Her şey bayana bağlanmaz ama bayan sebep olabilir. Nitekim haya timsali Hz. Yusufu herkes bilir. Demek ki erkek istedi mi kendine sahip çıkabiliyor. Edep bayanda güzeldir ama erkekte daha güzeldir

0|0
    0|0
  • dar görüşlü insanlar bunları bahane eder onların görüşünü ciddiye alırsan sende dar görüşlüsün demektir takma bunları fazla

0|0
    0|0
  • Ama öyle, kızlar bazen çok ilginç.

0|0
    0|0
  • öyle birşey yapmıyorum

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok sen 3 5 kişiden duyduğun şeylerle tribe girmişsin , biraz taladro dinle kendine gel

0|0
    0|0
  • Aynen bu son kısma katılıyorum. Her zaman dediğim gibi şeytanlardan uzak durmak lazım. Aklınız yok mu erkekler. Hem onların ne olduğunu biliyor hem de yılışık yılışık peşinden gidiyorsunuz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• aah ah nerde bunu anlayacak mantık bu toplumda

1|0
    0|0
  • Kucuk beyinli erkekler kendilerine yediremiyor hicbir seyi

1|0
    0|0
  • Boşver bunlari diyende erkek

0|0
    0|0
  • Eskiler hep der kadının kısmısının eteği kısadır diye

0|0
    0|0
    • evet eskiler kadinin aklıda kısa derler

• @Adsızon ben kadınların zeka olarak erkeklerden daha üstün olduklarına inanıyorum gerisi beni ilgilendirmez

• sen daha nasil konuscagini bilmiyorsun hep bir türü üstünde tutma pesindesin bu yaptigin saten fasistlige ve sirke giriyor hadi byby

Yükleniyor...