Göz degmesine inanır misiniz? Başınıza hiç böyle bir olay geldi mi?

Göz degmesine inanır misiniz?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet inanırım. Bir teyze gözlerimin çok güzel olduğunu söylemişti defalarca sonra gözüme küçük bir cubuk girdi 2 gün gözüm sargili gezmistim. Bir de ailede bir tayfa var nazarci teyzeler diyorum onlarla aynı ortam da duramıyorum çok övuyorlar onlar gittikten sonra Karnım başım falan şiddetli bir şekilde ağrımaya başlıyor. Trajikomik bir durum 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Inanıyorum

1|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • Nazar, evet bir kere patates kızartıyordum dolaptan cam bir tabak aldım patatesleri koyuyorum tabağa tabak düşmesi patateslerde sıcak kızgın değildi tabak elimden paramparça oldu parçalara bölündü hiç unutmam. Nazar olduğu söylenmişti. Sonra başım falan ağrımıştı

0|1
    0|0
  • Nazar degıl mı

0|1
    0|0
  • İnanıyorum, bir teyze vardı bakışkarıyla bir öküzü öldürmüştü, ilginç bir vakıa cidden...

0|1
    0|0
  • Evet inanırım. Bir kına gecesine gitmistim. Gecenin sonunda ayakkabı kaydı sahnenin ortasında yere yapıştım yetmedi cantam kapıya takıldı yine düşüyordum o da yetmedi arabaya giderken ayağımı burkuyordum neredeyse 😂

0|0
    0|0
  • Evet çok yaşadım😑😑

0|1
    0|0
  • inanırım, olacak birşey bile anlatsan. Gözü kalır, olmaz o iş..

0|0
    0|0
  • geldi

0|0
    0|0
  • Benim nazarım cok deger masallah dedigim uc gun yasar

0|0
    0|0
  • evet kem gözlü biri bana bakınca başım ağrıyor hemen

0|0
    0|0
  • Ne zaman cevriye ablacigim (onu o kadar seviyrm ki bicaklayp kesiklerine tuz basabilirim) herneyse iste o prenses ne zaman SENDEKI ZEYTIN GOZLER AAAAH AH dese ben gozlerimi acamayacak hale gelirim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet hep değdi😂😂

0|0
    0|0
  • Kendim üstünde etkılıyım nıke dan ayakkabı almıstım nasıl begendım ama durup durup bakıyorum ayagıma fılan evımız mustakıl sabah bı kalktım ayakkabının dısını dare yemişti buda boyle bı anımdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gelmişti
    Motosiklet Almıştım Sıfır farbrikadan çıkıp Gelmesi 2 Hafta sürdü Motosiklet kullanmayı biliyoruz Tabiki ama motorum geldi evin önünde 1 Gece durdu ertesi gün akşam üzeri çok kötü kaza yaptım Millette Nasıl göz var artık düşün

0|0
    0|0
  • evet inanırım

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kac kizi keserken istemsizce yere düşürdü kesinlikle var :D bu da bir ornegi olsun

0|0
    0|0
  • nazar haktır , deveyi kazana , insanı mezara sokar...

0|1
    0|0
Yükleniyor...