Üniversite de tesettürlü olmak?

Üniversitede tesettürlü olmak nasıl bir duygu? Dışlama oluyormu veya ön yargı

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle olmuyor. Ben de kapalıyım. Kendini ezik görürsen dışlanırsın, görmezsen kimse seni ezemez zaten, ezmeye de kalkmaz.

1|0
    0|0
    • Hangi üniversite peki üniversiteye göre degısıyorda

• Hiçbir ünide yok dışlanma, ODTÜde olabilir belki, onun dışında kesinlikle yok.
      Sana başörtünden dolayı mesafe koyacaklarla baştan muhatap olma zaten

• ODTÜ'yü gördüm dayanamadım, teyzemin kızı kapalı ve ODTÜ'den bu sene mezun oldu kesinlikle sanıldığı gibi değil. 5 sene boyunca hiç bir şekilde sorun yaşamadı, ne öğrencileriyle ne öğretmenleriyle. Böyle bir derdin olmasın üniversite de her çeşit öğrenci var, benim de okulda kapalı arkadaşlarım var o çeşit problemler eskide kaldı :)

Erkekler Ne Diyor 12

• şu an olmuyor benim zamanımda olmuyordu şuandada olmuyor eskilerde kaldı onlar çok şükür, olmamasıda gerekir zaten.

0|0
    0|0
  • Yok ya hiç dışlayan görmedim

0|0
    0|0
  • Yok çoğu arkadasim tesettürlü bölüm hemsirelik

1|0
    0|0
  • Ön yargı diye birsey yok. Aslinda hersey sana bagli. Sen tesetturun ve Allah in gerektirdigi gibi davrandigin surece kimse den elestiri almazsin. Sozun turban takip altta tayt tarzi seyler giyenler icin ya da tesetturlu gorunup insan olmayi basaramayanlar yani icerden ayri disardan ayri olanlar icin. Sen anladin ne demek istedigimi

0|0
    0|0
  • Faşistlerin olduğu yerde her şey olur

0|1
    0|0
  • yok bea rahat ol

0|0
    0|0
  • niye dışlanasın ki?

0|0
    0|0
  • Olmaz. Olmamalı.

0|0
    0|0
  • Olmasa daha iyi

0|0
    0|1
  • İzmirde okuyorum, dediğin gibi bir önyargı veya dışlamayla asla karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Yarısı boş adam onların ya

0|0
    0|0
  • olacağını sanmıyorum , o konu kapandı artık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Pardon dışlanacak ne var ki bunda? Liseyide tesettürlü okudum üniversiyide okuyorum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım

1|0
    0|0
  • hayır zaten neredeyse bütün hatunlar tesettürlü universiteyi çıplaklar kampı mı saniyosunuz anlamıyorum ki neden sorun olsun

0|0
    0|0
  • Böyle şeyleri kafana takma canım ben İstanbul'da okuyorum okulda bir sürü kapalı arkadaşım var, bir kere bile herhangi bir problem yaşamadılar :)

0|0
    0|0
  • Tesettürlüsü de en açığı da gayet rahat kanki kanki takılıyorlar ön yargılı davranana da bu okulu olmayan beyniyle nasıl kazanmış onu sorarsın

0|0
    0|0
  • Hayır hiçbir şekilde olmuyor. Tesettürlü sayısı da oldukça fazla. Hatta yarı yarıya diyebilirim (devlet üniversitesindeysen)

0|0
    0|0
  • Hayır o arkadaşlara gayet saygılıyız

0|0
    0|0
  • Hayır, gayet mini etekli ve asla kapanmam diyen bir tipim ama kapalı kızlarla çok iyi geçiniyorum sınıfta, normal davran kimseye karışma, kimse de sana karışmaz çok basit.

0|0
    0|0
  • olmaz bee bunlar kaldı mı halaaa ana hal hareketlerin o haline yakışmıyorsa dedikodun olur bu da dışlamadan sayılmaz

0|0
    0|0
  • Yok yok çok var öyle insanlar ama üniversiteye göre değişebilir

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ben açıktım çok yeni kapalıyım. Açıkken bende kapalı insanları eleştiriyorurdum. Ama kapalliga öyle böyle uzak değildim. Eleştirmeye kalkasacaklarsa önce bir baş örtüsü ortsunler. Kapalı olmak nefsine sahip çıkmak her babayiğidin harcı değil. Burası LAİK TC. İsterse üniversitemde süper minili kızlar olsun beni hiç mi hiç ilgilendirmez. Kimse kimsenin imanını olcemezde zaten . haydi Allaha emanet

1|0
    0|0
Yükleniyor...