Zeki olup zengin olan erkek mi, babadan zengin olan erkeklemi Evlenmek istersiniz?

Merak edilesi :/

0|0
20|2

En İyi Kız Görüşü

• Zeki olup zengin olan diger turlu salak olup babadan zengin olursa serveti salakligiyla batirabilir cunku😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Zeki zengin

0|1
    0|1
  • Zeki olsun

0|1
    0|0
  • Babadan zengin olan erkek zeki olamaz mı ;)

0|1
    0|0
    • Olabilir, ben sadece 2 seçenek sunup bunun üzerinden yorum yapılmasını istemiştim.. Kabul edilebilir tabii :)

• Babası tarafından iyi bir şekilde yetiştirilmiş erkek. Kötü yetiştirme ve para ikilisi olunca her türlü sapıtıyorlar

0|1
    0|0
  • Zekii olan

0|1
    0|0
  • Zeki olan 👍

0|1
    0|0
  • Zeki olanla

0|1
    0|0
  • zengin olan değil de, biz ona çalışan ya da baba parası yiyen diyoruz

0|1
    0|0
  • Zeki erkek zaten zengin istemem

0|1
    0|0
  • Valla eğer ille bu iki seçenek varsa önümde . baba parası yiyen bir aptalla evlenmek istemem. ( Zeki dgilse aptaldır o bakımdan kimse alınmasın :D ) kendi çalışıp azmedip bir yerlere gelse daha iyi

0|0
    0|0
    • Öylesi daha iyi tabi kii, not : alınacak bir durum yok özeleştiri sayfası bu :)

• İşte öyle hayırlısı bakalım neler olacak insan önce kendi ayakları üzerinde durmalı daha sonra hem mantık hem kalben bir eş seçmeli

• Önce kalben sonra mantıken olması daha hayırlı olabilir benim düşüncem, senin düşüncene saygı duyuyorum elbet. Ama böylesi daha makul gibi. Bilemedim :/

• Farkederse kahrolayım 😬

0|1
    0|0
  • e tabiki zeki olup zeki olanla, maddiyat önemli değil

0|0
    0|0
    • Zengin olanla* diyecektin sanırım.. Maddiyat eğer önemli değilse neden zengin istiyorsun. Çelişki seziyorum bu yorumda..

• Bütün bu durum EIG içinse, EIG senin değildir

• mesaj atarmısın bir

• Zengin bir ailenin çocuğu ile evlenip ailemi ezdirmek istemem. Zengin egosu ile uğraşmak istemiyorum

0|0
    0|0
    • Egosunu yenmiş, süper ego ya sahip biri. Ve aileni ezmeyecek kadar karakteri oturmuş olgun biriyse?

• Gelmiş ve Geçmiş (eski) boşver ne gerek var düşünmeye.. Dayanışma grubu kurup beraber sövebiliriz ama hahaha

• Nopolyon gibi para para para diye bakmiyirum dünyaya ondan umrumda değil bunlar beni sevdin gecincek paramiz olsun tamam

0|0
    0|0
  • Zekasini kullanarak zengin olan erkek daha cazip.

0|0
    0|0
  • ♥ baba parasi♥

0|0
    0|0
  • Zeki olsun ama zengin olmasın evine baksın yeter çok zenginlik iyi değil nede olsa götüremicez öteki dünyaya.

0|0
    0|0
    • Kendi yağımızda kavrulalım yeter diyorsun yani, bu da olabilir elbette

• Aynen öyle

• Sevdiğim ve sevildiğimle

1|0
    0|0
  • Zeki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tabii ki güzel ve zengin...