Kızlar türk erkeğini neden bu kadar çok aşağlıyorlar?

Kız arkadaşlarımla sohbet ettiğimizde türk erkeğinden konu açılınca hepsi küfürleri yağdırmaya başlıyor. Evet, her millette olduğu gibi türklerin arasındada kötü karakterli olanlar var fakat bu hepsini genelleyecek kadar değil. Şahsen ben türk erkeğinin bazı huylarını çok beğeniyorum. O sevdiği kızı sahiplenme duygusu, onu koruma duygusu, inatçılığı, yardıma ihtiyacı olan birini görünce yardım etmesi falan çok sevilesice bir şey. Birde mesela bazı erkekler duygularını ifade edemeyip saçmalamaya başlıyorlar o da çok tatlı bişey ya, bir ben mi böyle hissediyorum türk erkeklerine karşı. Bende mi bir problem var?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağılayanlar aşağılıktır.
    Aynısı Türk erkekleri olarak bizim içinde geçerli. Türk kızlarını aşağılayan da aşağılıktır.
    Aptal bir bakış açısı. Çünkü sonuçta beraber yaşıyor bu ülke sınırları içinde.
    Hoşlanmıyorsan mesafeli olursun erkeğe de kıza da.
    Bu durum son zamanlarda propaganda ile Türk milletinin kendisini aşağılık görüp batılıları kendisinden yüksek görmesiyle ilgili. Kadın erkek ten öte bir anlayış bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle çok haklısın düsüncelerimi yansıtmıssın hatta karaktersiz her yerde var bunun Türk olmakla ilgisi yok ama o sacma zihniyete nasil anlatacaksin bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• feminist ruha bürünmüş erkeksiz kalmış abazan kezbanlar veya sevgilisinden tekme yemiş süt dilimleri kötüler genelde.

0|0
    0|0
  • Sende problem yok başkalarında var

0|0
    0|0
  • Sadece tipine göre sevgili edinip huyuna karakterine bakmadan flört edilince, küfür kanicilmaz oluyor galiba

0|0
    0|0
  • onlardan çıktıkları için.

0|0
    0|0
  • Aşırı batıya özenme. Kendini beğenmiş Türk kızlarına has bir konuşmadır o. Baksan bir boka benzemez ama her erkeğe bok atar. Neyse söylencek çok şey var ama gerek yok.

0|0
    0|0
  • Beş parmağın beşi bir değil.

0|0
    0|0
  • İşte biz o kızlara halk arasında Kezban diyoruz.

0|0
    0|0
  • Kadinsin

0|0
    0|0
  • Yürü be helal kanka erkeklerinde senin gibi kıza ihtiyacı var zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepimizin sonu bir Türk erkeğiyle evlenmek olduğu icin cok da sey etmemek gerek :D

0|0
    0|1
  • "Ey Turk kızı. Irkını sev! Irkından sev!"

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar Türkler dışında ki ırklar beyinleriyle düşünüyorlar. Başka organlarıyla değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...