Yay burcu erkekleri nasıl konuşulmasından hoşlanırlar?

Nasıl bir kadın isterler
onlara nasıl davranmalı
sürekli gezmek istiyonuz
monotonluğu sevmiyonuz
monotonluğa mahkum birini nasıl eğlendirmeliyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim 20 seneye yakın dostum yay burcudur. Aklını iyi kullanan insanlardan hoşlanırlar.. Sürekli aktivitede bulunmak isterler. Eğlenceyi eğlenmeyi severler :)) İşin kolay değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yay burcu kadını olarak ve 3 yıllık sevgilisi de yay burcu olan birisi olarak söylüyorum; çok sıkma sıkıntıya gelmez kavga olur tartışma olur çeker gider bir süreliğine çok düşme peşine ilgiye gelmiyorlar :D ve evet yay burcu eğlenceydi özgürlüktü falan baya uçuk kopuk bir burç ama alışırsın ya ayak uydurmak kolay :) yay erkeği de severse harbi sever iliklerine kadar hissedersin sevildiğini :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaylandıra yaylandıra konuş

0|0
    1|0
  • Kendilerini beğenmiş olurlar. Övülmeyi severler. :D

0|0
    0|0
  • yay burcu en basit erkeklerdendin açk sözlüdür herşeyi söyler ha birde yanında rahat ol oda rahat eder rahat ettiği yer aslında en sevdiği yerdir çok gezmesi rahat edecek yer bulamadığındandır bir yay olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Acik sozlu... sakin ne istedigini bilen birisi olmali..

0|0
    0|0
    • Diğer sorular?

• Degisiklikten hoslanirlar... alacaklari seyi planlarlar... gezmeyi severler ama detaycidirlar... duraganliktan hoslanmaz hayatlarinda bir hareket aktivite olsun isterler.. boyle foto cekmeye filan merak sararlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...