Çocukların tesettürlü olmasına karşı olanlar, kız çocuklarını cinsel obje olarak kullanılmasına niye sessiz?

İnstagrama giriyorum yorum okumak gibi bir hobim var. Etrafı analiz etmeyi seviyorum yani. Kız çocuklarının profile denk geliyorum ufacıcık kızlara koskoca adamlar nasıl kelimeler kullanıyor. Siz o gözle bakmıyorsunuz ama millet o kadar saf temiz değil niye anlamıyorsunuz? Ortalıkta bu kadar sübyancı şerefsiz insan varken onların önüne kız çocuğunu cazibeli kıyafetlerle bırakmak akıl karı mıdır? Bunlara laf söyleyen insanları görmedim çünkü çifte standartçılık var adil değiliz. Ben yemin ederim çok sinir oluyorum insanların şu tavırlarına. Lütfen toplumumuzda farkındalık oluşturmak için en azından çocukları tacizden kurtarmak için çevrenizi uyarın. Hakkımda istediğinizi düşünebilirsiniz. Muhafazakarlığım yanında insani duygularımı kaybetmedim onun böyle bir soru sormak ihtiyacı da hissettim.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ergenlıge ulasmamıs kız cocugunun acılmasınada kapanmasınada karsıyım. ha dısarı cıkarken aılesı tesvık eder dınımız bunu emredıyo ıstersen ortun der cocuk ısterse ortunur.7-15yasındakı cocugu kapatacaklarına pedofıllı sapıkların s. klerını kesıp yedırmek daha adıl gelıyo bana. bu arada ben olsam cocugumu dedıgın sekılde sergılemem bellı bı yasa gelene kadar degıl sosyal medya akıllı telefona dahı ızın vermem. toplum bılınclendırılmelı.

0|1
    0|0
  • Sanki sapıklar kapalı küçük kızlara aynı şeyi düşünmüyolar.

0|0
    0|1
    • Dusunuyor elbette ama sen elinden geleni yapmalisin yinede...

• Evet düşünce ve zihniyet meselesi. Farklı bakış açılarındayız, bana göre kızların açık olması yanlış değil. Fikir belirttim..

• Insallah.. aklima hangi haberi geldi biliyrmusun ugur dundarin senellerrr oncesi okulun tarasinda namaz kilan ogrt ve ogrenciler vardi okadar masumdular ki yaptiklari tek sey Allah a secde etmek kimseye zarar gelmeyen birsey ama dehset varmis gibi yayinladi skandal diye.. detaylara grmeyecgim iste ders saatiymis vs.. faso fiso.. uyusturucu icenleri taciz edenleri ve sevisenleri icenleri kucuk cocugun okul yerine bunlari yapablari dehset diye yayinlamaliydi..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...