Beni beğeneni ben beğenmem?

güzel bir kız değilim ve her gittiğim yerde bir yazanın yürüyenim çıkıyor ama ben istemiyorum böyle olmasını çünki nerdeyse hiçbirini beğenmiyorum. onca kızdan gelip beni buluyorlar başkalarını bulsunlar kardeşim güzelsin diyin diye demiyorum nedeni ne olabilir?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bana 37 yaşında adam yavşadı bir ara o zirveydi 😄😄 Ama genç gösteriyordu ona lafım yok. Hı bir de evlenmiş boşanmış😂😂 Haline şükret

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunun nedeni cekici olmanizdir. Eger ki her bakimdan bakimsiz olursaniz emin olun sokakta uyusaniz bakmazlar :)

1|0
    0|0
    • bakımlıyım da çekici de olduğumu sanmıyorum ama saçlarımı felan çarpıcı renklere boyarım ço güzel makyaj yaparım bu yüzden olabilir mi dikkat çekiyor olabilir miyim

• Mesela ben renkli saclara zaafliyimdir ancak ultra makyaja karsiyimdir. Daha cok dogal severim. Dusunun bir de makyajli insanlardan hoslanan x kisisini. Sizce cekici olmayabilirsiniz ancak herkesin gorusu farkli oldugunu unutmamaliyiz :)

• olabilir demekki bekleyeceksin doğru insan çıkana kadar

1|0
    0|0
  • serfsz olablirsn

1|0
    1|0
  • Ozaman nnn ismail yk dan gelsin beni begenini ben ben begenmem...

1|0
    0|0
  • aferin sana

0|0
    0|0
  • herkes rüya görüyor bacımda bu kadar hayalperestlik niye

0|0
    0|0
    • ne hayalperestliği çok iş değiştirdim ve hergittiğim ortamda birileri çıkıyor

• Soruyu sorana bu yorum, ya sen mi engelliyorsun ikide bir hoşuna gitmeyen görüşlere yorumları? :)

• Vay mk egoyu kes

0|0
    0|0
  • Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • yoksa ben hıyar mıyım hee

0|0
    0|0
  • Sonrada benim sevgilim niye yok diye yazın

0|0
    0|0
  • benim beğendiğim ise beni beğenmez
    ismail yk nın şarkısından mı esinlendin?

0|0
    0|0
  • ismail yk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu ulkede abaza çok

0|0
    1|0
    • abaza çok da hep de beni buluyorlar ben de bundan şikayetçiyim abazalar ama hep de ben neden başka tipsiz kızlar değil de ben off

• @cirpiciteksas yorumum soruyu soranadı, attığım her görüşü yanlış anlayıp cevap yazmamı engellemiş o yüzden ben de açıklamak için başkalarının yorumlarının altına görüş bıraktım, kusura bakma. :)

• @ThiisOne asil sen kusura bakma kanka ben yanis anlayip kendi ustume aldim

• Çirkin şansı mı 😄

0|0
    0|0
  • Adriana Lima ile ilgili yoruma cevapları engellemişsin sanırım ama ben yinede o soruna cevap vericem. saygıdeğer hemcinsim. Alakasını anlayamamışsın, 3-5 erkek yavşadı diye gelip buraya hava atman gerekmiyordu anlamında bir yorum o. :)

0|0
    0|0
    • kıskandığını belli etme canım hemcinsim hava atan yok ve 3 5 de değil. da bu kadar kıskandığına göre baya çirkin olmalısın

• Bir arkadaş vardı heryerde "bu ülkede eşeğe bile tecavüz edenler varken, 3-5 erkek yavşadı diye kendilerini Adriana Lima sanmasın kızlar" diyodu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...