Şu an agliyorum ya kazanamazsam?

Ailem durumu iyi olmayan bir aile.
Ben bu sene 11. Sinifa gectim ve ailem benim icin temel liseye yazdirdi dediler gerekirsr ac kaliriz ama sen oku kazanirsin insallah dediler. Ben cok korkuyorum. Ya kazanamazsam ailem benim icin cok zorlanicak ben kazanamazsam intihar bile ederim. Napicam ben temel liseden geri aliyimi kaydimi? 18 yasindayim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aklını karıştırmak istemem ama temel lise iyi değil , yani araştır istersen. Onun yerine dershaneye git daha iyi para tuzağı resmen

0|0
    0|0
    • Dershane kapatildi

• Kurslara git sende okulun kurslarına

• Ben cidden ölmek istiyorum ya scabs saglik meslege gidip hemsire yardimcisimi olsam

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim durumum olsa bende giderdim temele okuldaki gavatlarla uğraşmaktan iyidir ordada vardır illaki ama bilmiyorum ben dershaneye gidiyorum lisen iyiyse al dershaneye git kötüyse kal iyi düşün allah yardımcimiz olsun bende bu sene giricem

0|0
    0|0
    • Allah yardimcimiz olsun kardesim
      Sence temel liseyife birakip saglik meslegemi gitsem ama hemsire olunmuyo hemsire yardimcisi sence

• Gitme hemşire yardımcısı olunuyorsa küçüksun o zaman sen bu sene 11 olsaydin hemsore olunuyordu verebiliyorsan bir Anadolu lisesine nakil ver

• Kendine guvenmiyorsan simdiden birak derim ailenide bu sekilde zor duruma sokmamis olursun ;)

0|0
    0|0
  • çalış

0|0
    0|0
  • ben olsam alirdim kaydimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Al valla boşuna masraf olmasın

0|0
    0|0