Senin Namaz Kılmana Engel Olan Şey Nedir ya da Nelerdir?

Soru gayet açık ve net sanırım tefekkür mesabesinde;

http://www.sunnetullah.com/?pnum=2943&pt=Namazına+Engeller+Neler

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• salaklığımdan başka bişey engel olamaz malesef salağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gunluk hayatta acık bı kızım. namaza baslasam ınsanların elestırmesınden korkuyorum. yanı ınsanlara ben namaz kılıyorum dıye tabıkı soylemıcem bırı ogrenır bı baskasıda ogrenır o yuzden..

0|0
    0|0
    • Maide süresi 54. ayette onlar kınayanların kınamasından korkmazlar diyor, başın kapalı olsa bile yine birşeyler bulurlar çünkü şeytan boş durmaz sen namaza başla haa bu aradabaşını kapatsan çoook iyi olur 😉

• Sen örtünmeni ibadetini Halk için değil Hak için yap gerisi çorap söküğü gibi gelir. Ancak örtünemiyorsan bile sen namaza başla. O namaz seni bir çok doğru şeye kavuşturacaktır

• Çok doğru demişsin kardeşim

• Namaz kılan insan davranışlarına dikkat etmeli. Şimdi ben namaz kılıpta gelip burada erkeklerle şakalaşamam ki? Olmaz yani dine ve dindar kız bayanlara leke salar ad çıkarırım

0|0
    0|0
    • Namaza başla namaz seni kotülüklerden alıkoyar zaten

• Sabret kardeşim

• Namaz kiliyorsun diye sana tamamen sosyal ilişkilerden kendini kopar diyen yok yeterki yaptığın şey kitap ve sunnete ters olmasın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• yok neymiş "öyle bir eğitim sistemi uygulanıyor ki, baştan sona namaza karşı."mış. Kardeşim 2 türlü eğitim vardır. Milli eğitim ve dini eğitim. Bunların içinden milli eğitimi devlet kendisi yapar. Dini eğitim ise aileye ve kişinin kendisine bırakır. Ayrıca namaz çok fazla gösterilmese de gösteriliyor. Şöyle abuk subuk linkler paylaşmayın

0|0
    0|0
    • Ya aile tam anlamıyla dinini bilmiyorsa ne olacak

• @Muhaysini kuran kursları var. peki ben sana sorayım. Ya aile hristiyan ise nolcak? Bunlar yetiştirilme tarzı ile alakalı.

• Kurs mu 1 ayda ne öğrenebilir ki , Hristiyansa memnun değilse gitsin başka ülkeye o zaman ne diyeyim ki, hem okullarda da dini egitim verilmiyor ki, daha iyi şekilde verilse keşke

• Benim mi? Hiiç ateistim ben yaa.

0|0
    0|0
  • Tek engel abdest almamış olmam başka engel yok onuda kolaylıkla atlatiriyorum😋😋

0|0
    0|0
Yükleniyor...