Ailemle karım anlasamiyor?

Ailem muhafazakar eski geleneklere onem veren bir yapida.
Karim da daha avrupai, bizim kulturumuzle ilgili olmayan biri. Bu yuzden ailemin karimdan farkli beklentileri var ama o ailemin istedigi bir kulturde degil, gerci ben de oyleyim bu yuzden bekarken de ailemls anlasamazdim hic. Ve ne yapacagimi da bilmiyorum ne diyorsunuz bu durumla ilgili?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sabır versin artık sana tam olarak orta çizgidesin her atılan taş sana çarpa çarpa gidicek diğer tarafa. En büyük yaraları sen alcan ne yardan geçebilcen ne anadan dostum

0|0
    0|0
    • Aynen oyle bunun farkindayim zaten. Ne yapacagimi da bilmiyorum

• Zorda olsa karının huyuna gidiyosun yine ana yine sineye çekiyor aman oğlum mutlu olsunda diyebiliyor. Hem bu işin gecesi var hey gidi. Tek çocuğum birde ben :) Evlenene kadar annemi bin dereden atlattım. Eşim saygıda kusur etmesede annemin bazen abarttığı olabiliyor ama ana işte üstü kapalı uyarsanda aynı evime gittiğimde az içim sızlamadı şimdi annem ne düşünüyodur nasıl üzülüyodur diye.

• Anne baba sineye ceker tabi ya yazik

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşinizin yanında olup ailenizi idare etmelisiniz

0|0
    0|0
    • Idare etmeye calisiyorum ama olmuyor..

Erkekler Ne Diyor 2

• Evleneceğim zaman ne kendi annemi babamı ne de eşimin anne babasını takarım anlatabildim mi? Bence duymayın pek fazla insanları çünkü hepsi bir şeyler diyecektir boşa moralini ve yuvanı da gereksiz muhabbetler yüzünden bozma idare etmeye çalış :)

0|0
    0|0
    • Takmiyorum ztn ama ailemin yanina gitmek zorundayiz

• Ama sıkıyorlarsa gitmeyeceksin işte yapacak şey yok ya da gidip katlanacaksınız :)

• Aynen baska yol yok heralde

• Aileni ikna etmen gerek onların rızası da önemli

0|0
    0|0
    • Kendi geleneklerine gore hareket etmemizi bekliyorlar sorun o

• Buyuklerde var ama. onlarda ailemin. kafasinda

• İki tarafında rızası olacak şekilde gerceklesmesi gerk bu evliliğin. Karşılıklı fedakarlıklar gerek, bir taraf inada binerse ki şayet bak o zmaan curcunaya. Hakkında hayırlısı

Yükleniyor...