Sigara içenler sigarayı neden içiyorsunuz içtiğiniz için pişmanmısınız?

sigara içenler sigarayı neden içiyorsunuz içtiğiniz için pişmanmısınız?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara tek bir sebepten dolayı içilir o da nikotin bağımlılığı. Beyinde nikotin maddesinin bağlandığı reseptörler vardır. Nikotin bu reseptörlere bağlandığında beyin dopamin hormonu salgılar ve bu sana mutluluk verir. Sigara içtikçe beyindeki bu reseptörlerin sayısı artar ve daha çok nikotin ihtiyacı hissedersin, çünkü bütün bu reseptörleri tatmin etmen lazım. Başlarda sana çok haz verir ama sonra o haz duygusuda kaybolur. Beyin oksijen gibi, yemek gibi, su gibi ihtiyaç olarak görür bu maddeyi ve senden ister. Sigara içmediğin zaman bir yoksunluk duygusu, yarı ölü gibi hissedersin. Sevgilinden ayrılmışsın gibi. İşte bu bağımlılıktan dolayı insanlar sigara içmek için binlerce bahane uydurur ama bu bahanelerin hepsinin altında yatan tek bir neden vardır o da nikotin bağımlılığıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım istiyor seviyorum içiyorum. pişman degilim. olmaya da niyetım yok.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç sigara içmedim pişman değilim :D

0|0
    0|0
  • Seviyorum iyi geliyor ama keseke icmesem

0|0
    0|0
  • Zevkli oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok kötü bir şey. Duman nasıl içine çekilir, anlayamıyorum. Bana üflediklerinde, boğulacakmışım gibi oluyor. Yani hiç içemem ki denesem de. Eee, niye kendime eziyet edeyim ki? Çok boş geliyor...

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman neden içtiğimi de bilmiyorum. Keşke yakmasaydım canım da çekmiyor deyip içtiğim için pişmanımdır herhalde.

0|0
    0|0
  • şu an değilim

0|0
    0|0
  • Pişman değilim, keyfimden içiyorum.

0|0
    0|0
  • Arada içerim pişman olucak bişi yok faydalı bnve

0|0
    0|0
  • Haftada bir paket iciyorum pisman degilim.

0|0
    0|0
  • İçmiyorum Kafam Rahat

0|0
    0|0
  • Pisman degilim orispluk mu yapiyoz

0|0
    0|0
  • hiç içmedim

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gidiyor yapıştır dedikleri :d