Kapalı kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz. ?

Kapalı kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
22|53

En İyi Erkek Görüşü

• Diğerlerinden farklı ekstra bir şey düşünmüyorum.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başörtülü bacılarımız

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Ortunmeyi bas orterek ve ortundum sanan basini ortmus ama k. cini acikda birakmislara cok kiziyorum. Allah islah etsin ve dogru kapanmayi nasib etsin. Bunun yaninda tam tesekkullu ortunmus ama islama yakismayan hareketler ve flort yapanlarada cok kiziyorum. Edebiyle ortunmus oturmasini kalkmasini bilen kizlara hayranim. Allah onlari saliha etsin ve salih birileriyle evlendirsin insaallah.

2|0
    0|0
  • Bir insan kapalıysa, inanç konusunda açık olanlardan kat kat daha fazla dikkatli olmak zorundadır. Çünkü kapalı bir bayanın yapacağı bir hata, tüm inançlı insanları zan altında bırakmaktadır. Sıradan bir insanın hırsızlık yapması, kötülük yapması ile bir imamın hırsızlık yapması gibi.

1|1
    0|0
  • Kapalı kızlar hakkında Cenabı Allah ne düşünüyor? Bizim beğenmemiz için elinden geleni yapanlara hidayet duası edip beraberinde hakkıyla Allahın rızasını gözetip tesettüre girenlere koca bir maşallah deyip inşallah böyle takvalı giyinen bir eşim olsun diye dualarda ediyorum :)

2|0
    0|0
  • İyi şeyler. Cinsellik düşünmem yani. Sadece sevilececek kızlar. Bu da iyi bir şey. Evlenilecek kızlar yani. Evlenince, belki yaşanabilir cinsellik.

0|1
    1|0
  • İyi düşünüyorum

1|2
    0|0
  • Bazıları biraz itici geliyorlar. Özellikle her türlü sap sup davranışı yapıp baş örtüsünün arkasından laflayanlara fazlaca gıcık oluyorum. Ama ünide öyle arkadaşlarım vardı ki dünya ahiret bacım olsunlar müthiş insanlardı o kızların başımın üstünde yeri var şimdi.

0|1
    0|1
  • Sanki hepsi Konyalıymış gibi

1|0
    3|2
  • Sözde değil özde kapalı olanlara saygım sonsuzdur hatta tebrik ederim. Ancak tesettürü yani kapalılığı düşürenlere de kızgınlığım da çoktur. Ya gerektiği gibi kapan ya da kapanma ve tesettürü aşağılara çekme

0|1
    0|0
  • hic birsey dusunmuyorum hakki ile kapananlara saygim. sonsuz

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum..
    ama hakkıyla kapanana..

0|1
    0|0
  • suriyelilerin buraya kaynadığı gibi onlarda toplansın arap ülkelerinde gönüllerince yaşasın.
    ister çarşaf giysin ister burka.

0|0
    0|0
  • yarısı demiyimde bir kızmı anal oral yapıyor din ile aldatıyor

1|2
    0|1
  • birçoğu türban altından neler yapıyor Türkiye'de gerçekten hakkıyla kapalı olan kızlar %20 i geçmez geri kalan %80 i kapalı olduklarını iddia etmesinler. Kapanıyorlarsa düzgün kapansınlar o tunikler altından dapdar pantolon giyiyorlar vücut hatlarını belli ediyorlar kapalarını deve hörgücü gibi yapıyorlar daha doğrusu bunlara kapalı çıplak demek en iyisi.

0|0
    0|1
  • Hakkıyla kapananlara saygı duyuyorum, ama hoşlanmıyorum.

1|0
    2|0
  • birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Usulüne kapananlara bir şey diyemem çünkü farz. Ama olayı moda haline dönüştürenlere yazık diyorum.

0|1
    0|0
  • islam kokuyolar alarm caliyor no_no benim icin ve abazalar.

0|0
    0|0
  • evlenme kriterlerimin EN TEPESİNDE yer alan şart kapalı oması

0|0
    0|0
  • Gerçekten yürekten kapananları samimi buluyorum. ALLAH daim etsin.

0|1
    0|0
  • toplum içerisinde açık kız veya kapalı kız diye ayrım yapılmasından pek hoşlanmıyorum. kapalı olan bayanlara da çok saygı duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Severim dinine bağlı kimseleri.

0|1
    0|0
  • Kapanmayı moda yapmayan tipler icin iyi seyler düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hakkını verene saygım var içine edene tepkim var

0|1
    0|0
  • umursamıyorum.

1|0
    0|1
  • benden uzak allahlarına yakın olsunlar-zevksizce giyinip dolaniyorlar bu sicakta kat kat ne oyle goz zevkimiz bozuluyor... cehennem soylemiyle bu dunyada cehennemi yasiyorlar hemde her yaz

0|0
    1|0
  • Her insanin iyisi kötüsü vardir
    Hakkını verene sözüm yok ama deri pantolon giyip sağını solunu acipta basini örtüyorsa orda bir sıkıntı var iste. Yapiyosan layikiyla yap ya da hic yapma. Göz kapali olduktan sonra esim kapalı olmasa da olur

0|0
    0|0
  • açıklar hakkında ne düşünüyorsam aynı kız yani baska birsey değil giyim farklılastırmaz sevmeme engel teşkil etmez

0|0
    0|0
  • Benim icin her insan esittin gerisi Allaha kalmis.

0|0
    0|0
  • Bir bayanın açık ya da kapalı olması kişinin hakkında ciddi düşünebilmem için bir ölçü değildir. Sadece kendi tercihi der saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • benden uzak allahlarına yakın olsunlar xD

bir de kötü kokuyorlar :D

1|0
    4|2
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 21

• Ne mutlu onlara Allah nasip etmiş

1|3
    0|0
  • en son gecen hafta parkta memesini elletiyordu bütün yolcular küfür etmiştik ,
    cok ahlaklı bazıları özellikle.

0|1
    0|0
  • Sadece kafasını kapatanların diğerlerinede zarar verdiğini düşünüyorum sadece

0|1
    0|0
  • Valla ben dinin gereklerini yerine getirebildigi icin tebrik ediyorum

1|2
    0|0
  • Sverim onları çok cana yakinlar

1|1
    0|0
  • Hicbirsey

0|0
    0|0
  • Genelde üst mekke alt paris

0|0
    0|0
  • gayet normal yani sonuçta kendi tercihleri saygı duyuyorum açıklara laf etmedikleri müddetçe

1|0
    0|0
  • Bunlar çok ayrı şeyler aslında bir kapalı var birde tesettürlü var. Artık her başını kapatana tesettür deniliyor. Ben tesettürü de tesettürlü insanları da seviyorum 💕

0|1
    0|0
  • Bende kapaliyim ama illa kotusu de var başı kapalı olup açık giyen bide normal kapalı olan..

0|1
    1|0
  • zihniyeti önemli benim için ne giydiği değil

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • İnsan.

0|0
    0|0
  • Genelde yeterince kapanmadıklarını

0|1
    0|0
  • çoğu aşmış kendini

0|0
    1|0
  • Onlarda insan

0|0
    0|0
  • Kapalı olduklarını

0|0
    0|0
  • İnsanlar hepsi

0|0
    0|0
  • Yaşlı teyzeleri cahil buluyorum

0|0
    1|1
    • Cehalet insanin beynindedir ve görecelidir bir insanın görünüşüyle sıfatlandırılmaz arkadaşım

• ben de çok kültürlüymüş gibi gezinen kokoş çıplakları çok cahil buluyorum.

• @Okeyindörtlüsü Diplomanin ve universitenin cahilligi gidermedigi kanitlanmistir. Kitap yuklu essek hala essektir. Ayrica bunu yazarken benim bir muhendis oldugumuda soylemeliyim.

• Senin, benim gibi insandır. Hakkında bu kadar polemik niye yapılır anlayamıyorum. Sonuc olarak inancının gereğine göre türban takmıştır. Tamamen kişisel bir tercihtir.

0|0
    0|0
  • Kapalı kız olduğunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...