Unutamadığınız anılar?

Evet biraz eskiye gidelim unutamadığınız acı tatlı anılarınız? 😊

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet var anlatıyorum.
    Lise 3 e gidiyordum o zamanlar bir sevgilim vardı, Kendisi fakirdi bildiğin fakir yani. Bigün gel seni yemeğe götürücem dedi elimden tuttu kız kulesine gittik, 2 çay 2 simit aldı kız kulesi karşısındma oturup çay simit yapıyoruz, sonra durdu birden, gözlerime bak adamsın dedi bana bende ona sende adamsın dedim saçımı okşadı falan işte , sonra kalktık eve gidicez, ben minibüse bindim gidiyorum sonra buna baktım yürüyor yolda minibüs durağınıda geçti otobüs durağınıda, ulan dedim bu kız yol parasıyla bana yemek ısmarladı bende minibüsden indim peşinden koştum nereye bensiz dedim elini tuttum gözünden bir yaş akıyordu sorma bende duygulanmıştım bir sigara yaktım dedim duman gözüme kaçtı eve kadar yürüdük el ele 1 saat.

Her neyse ayrıldık işte bir sebep ten dolayı, şimdi kendisi avukat ve evli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisede etkilendigim bir cocuk vardi bazen caktirmadan bana bakardi fark ederdim ama anlamiyormus gibi yapardim
    Bir gun sinifta gozum onu aradiginda etrafa bakinirken onun bana baktigini fark ettigimdeki o an.
    Bittersweet derler ya benim icin oyle bir aniydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk okulda dersten kaytarmak için kızamık numarası yapmıştım velimi çağırdılar eve gönderdiler o sırada benim sınıf 3 ders bedene çıkmış yani plan güzel yaptımda zamanlama yanlış olmuştu hey gidi hey

1|0
    0|0
  • Cocukluk anilarim hatirladikça hayla ozlerim

0|0
    0|0
  • İlk öpüşme :) heyecandan ölecektim Az daha :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...