Sizin için en güzel en eğlenceli ve en popüler Whatsapp grubunuzun adı ne?

Sizin için en güzel en eğlenceli ve en popüler Whatsapp grubunuzun adı ne?

Sizin için en güzel en eğlenceli ve en popüler Whatsapp grubunuzun adı ne ?

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• WhatsApp guruplarından pek haz etmiyorum.

Grupları gır gır, şamata, kakara kikiri için kullanmıyorum. Kullanım amacım belirli konularda fikir almak, fikir paylaşmak, gruptaki kişilere konu veya durum hakkında bilgi alıp vermek, ortak noktamız konusunda plan yapmak (motosiklet turu, arkadaşlarla buluşma gibi ) olur.

İnterneti açıyorum, 100-150 mesaj, bir çok fotoğraf, daha gereksiz bir çok şey. Bunları okusam, cevap versem uzar da uzar. Ve muhabbetler sırf geyik... Ne onları okumaya, ne de cevap vermeye tenezzül ediyorum.

Sırf insanlar darılıyor diye gruptan ayrılmıyorum. Çoğu gruptan zaten ayrıldım.

1|0
    0|0
    • Merak ettiğim , öğrenmek istediğim için sadece soruyorum. Sonuçta o gruptakiler değer verdiğiniz, yakın arkadaşlarınız ve siz onların mesajlarını nasıl okumadan geçebiliyorsunuz, bir şey yazmaya okumaya tenezzül etmiyorsunuz?

• @Sewaq

Grupta yalnızca gır gır şamatadan ibaret sohbetler olduğunu biliyorum. Ve arkadaşlarıma bu konuda tavsiyede de bulundum. İki grup kurulsun. Birinde ciddi muhabbetler, hepimizi ilgilendiren konular, önemli konular konuşulsun dedim. Bu grupta nadir sohbet olur ve ben önemsenecek muhabbetler olduğunu bilerek herkes gibi okurum dedim. İkinci olarakta eğlence, gır gır şamata grubu kurulsun. Buna da yalnızca eğlenecek insanlar katılsın dedim.

Bu mantıklı, gayet makul bir seçenek. Dediğim yapıldı, ancak iki gün sonra yine ilk söylediğim grupta üye kalmadı ve herkes şamataya devam etti.

Hepsi de bunun bilincinde ve davranışımdan, tepkimden haberdar. Değer vermek ayrıdır. İlgimi çekmeyen yüzlerce mesajı okumak ayrıdır...

• İşte hiç merak etmemeniz şaşırtıcı geliyor ama hayranım tabi , helal olsun. Tebrik ediyorum bu karakterinize.

En İyi Kız Görüşü

• yok ki

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok ki

1|0
    0|0
  • Bnim hic olmadi

1|0
    0|0
  • Come on

1|0
    0|0
  • mahşerin 3 atsızı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...