Şimdiye kadar yaptığınız en cesurca şey nedir?

Benimki, saçlarıma mavi ve mor boya attırmak. Sizinki?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Cesurca yaptim bisi olmadi hic. Sacini mavi mor yaptirmak mi cesaret :D

0|0
    0|0
    • Saçlarımı gerçekten sevdiğim ve kıyamadığım için canım . Kestirmek bile gözümü korkutur bazen. Benim şu ana kadar yaptığım en cesurca şey. Belki ileride başka bir şey olur... Kim bilir?

• @Tozlukitaplik burda herkes klavye bebesi sadece ben degilim sen ben ksdeki herkes ilk önce bunu kavrayalim:) kiza soralim bakalim kalbi kırılmış mi? Sanal alemdeki yazilari ne kadar kaale alıyormuş bakalim :D burdaki yazilari kaale almiyacak kadar heralde zekaniz var değil mi , bu yuzden umuyorum ki kırılmamistir. Kirilmissada özrümu dilerim elbet. dediklerini dalaş olarak anlamiyorum bos yere konuyu uzattigimizi dile getiriyorum onu söyleyerek :) beni tanımadan yorum yapman da senin cehaletin napalim yani :) dedigin gibi uzatmanin manasi yok hepimiz klavye bebesiyiz. Klavyenin basindan yazdigimiza gore bunu unutmamak lazim :)

• Birincisi, ben kendime göre, cesurca yaptığım şeyin cesaret olup olmadığını sormadım. Okuduğunu anlamıyorsan diyecek bir şeyim yok.

İkincisi, şu ana kadar yaptığın cesurca şeyin olmadığını söylemişsin. Yok ise söylememen daha iyi olurdu. :)

Üçüncüsü, kalbimi kırmadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamış değilim. :)

Dördüncüsü, @tozlukitaplik sana yaptığının yanlış olduğunu söylemiş. Tartışma yaratmana hiç gerek yoktu.

Beşincisi. Madem sanaldan yazılmış mesajları umursamıyorsun ne diye bu konuyu kapatıp gitmedin? Umursamıyorsan peki de geç. Bu kadar basit. :)

Altıncısı diyeyim sonlandırayım. Buradaki herkesin klavye bebesi olduğunu düşünmene çok şaşırdım doğrusu. :) Gerçek hayatta da hakkını savunan, insanları yaptıklarının yanlış olduğunu düşünüp uyaran, gerekirse lafını ardına koymayan bir sürü insan var. @tozlukitaplik 'a tanımadan yargıladığını söyleyen sensin bir de. :)

Bu burada uzar gider ama neyse...

Tartışma yaratılsın diye sormamıştım soruyu bu arada...

• Yükseklik korkuma rağmen makasa binmek :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...