Abazalıktan kırıldım, asosyalim, hiç sevgilim olmadı, ne yapmalıyım?

merhaba arkadaşlar ben asosyal demeyelimde insanların bol olduğu kalabalık ortamları pek seven bir insan değilim utangaçta değilim ama kafede bağara bağara sohbet eden düğünlerde döktüren insanların tam tersi bir yapım var. sizce bu asosyallikten mi geliyor yoksa karakterim mi böyle? buna bağlı olarak hiç kız arkadaşım olmuyor ben kendi halimde bir insan olmak isterim hep ve öyleyimde ama ne zaman deli dolu mal mal hareketler yapan böyle hep kalabalık yerlerde takılanları görsem hep çevresi kızlarla dolu ama ben öyle biri değilim. evimde oturup kitap okuyorum kendimce gitar çalıyorum pc oynuyorum tüm hayatım böyle geçiyor. çok fazla arkadaşım yok ve çevremde çok mallarla dolu bu yüzden onlarla arkadaş olmuyorum ama ne zaman onlara baksam hep yanları kız dolu tüm kızları tanıyolar. sizce ben ne yapmalıyım, kız arkadaşım olması için onlar gibi mal mı olmalıyım. yoksa böyle kendimce takılayım mı?

mesela şu da var ben klasik gitar çalmaya çalışıyorum sadece kendim için mesela bir arkadaş ortamında asla çalmam bilmiyorum derim. önerilerinizi bekliyorum.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı ben 😂

0|0
    0|0
  • Benim gibisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Üzüldüm be kardeşim. Yanımda olsan valla seni açardım. Ama bu biraz senin elinde güzel kardeşim

0|0
    0|0
    • nasıl açılınıyo kardş. ben hep açılmayı denedim ama bir türlü beceremedim. cidden açılmak için ne yapmam lazım. insanların arasına karışmaya çalışıyorum ama hiç değişemiyorum hep aynıyım :D

• Kardeşim valla bunun için yapman gereken KENDİN OLMAK. Yani bazı şeyleri kendin başabileceğine inanman. Birisi yapıyorsa bir şeyleri başarabiliyorsa bende yapabilirim demelisin. Bak kızlardan çekinmen seni tip olarak ürkütebilir. Kızlar tipe bakmaz yani bakar da senin davranışına ve sohbetine bakar ve konuşma tarzına aklında bulunaun

Yükleniyor...