İnsanlardan tiksiniyorum?

İnsanlardan tiksiniyorum. Hassasım galiba. Tüm o iki yüz kulüplerinin samimiyetsizliklerinin dengesizliklerinin karşısında boşver deyip geçemiyorum. Bu iğrençliklerini hazmedemiyorum. Nasıl öyle yüzsüz olduklarını anlayamıyorum. Hiç gücüm kalmadı, insan görmek istemiyorum bee. Aklım başımda olmasa intihar ederdim. Ne yapacağım?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların seni tanımasını sağla sen onlara kuyruk olma

1|0
    0|0
    • Ne kuyruğu. Aksine kaçıyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir süre sonra amaan bana ne diyecegin döneme geleceksin.

1|0
    0|0
    • Hiç sanmıyorum. Yıllardır böyleyim. Son zamanlarda nirvanaya ulaştı.

• İnsanların igrenclikleri yüzünden kendini bu kadar yıpratman sacma, derine indiginde bircok kisinin asıl yüzüyle karsılasıyorsun zaten o yüzden mal a mk de gec.

• Dağa çık, yanlız yaşa

0|0
    0|0
    • Elimde olsa yapardım be

• Yani. Buraya da içimi dökmek için yazdım galiba

• Insanın insana herzaman ihtiyacı var. Sadece doğru kişileri seçmekte marifet. Seni üzmeyen, seni anlayan ve iyi niyetli kişilerle arkadaşlık etmeye dikkat et

• Benden de mi tiksiniyorsun 😞

0|0
    0|0
  • yuzsuz şereefsiz ka. hpe insanlar olmassa iyi insanları ayırt edemezsin bak bu saate kadar dışarı cıkmadım herkes kendi bacandan asılacak

0|0
    0|0
    • Dışarı ne alaka

• Pitler.

• pitbula pitbul camiasında kısaca pit deriz biz , resim atardım atmayı bilsem

• Bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakin ol bebeğim. 2-3 yıl önceki halim gibisin, zamanla düzeliyor.

0|0
    0|0
    • Nasıl düzeliyor anlatsana? Hiç umudum yok çok kötü kalpleri.

• Peki teşekkürler

• Rica ederim :)

• bu kadar tiksinmenin nedeni öz güvensizlik ve aşırı yalnızlık olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Özgüvensizlik biraz var, bazen de hiç yok anlamıyorum kendimi. Yalnızlık konusunu bilmiyorum, arkadaşlarım var ama hatalarını gördüğümde affedeyorum, bir süre sonra sıkıyor herkes. Fazla samimileşince belki. Mesela bilgisayar aldım yeni. Üniv. başlayınca kız isteyip duracak çok düşüncesiz başkasına kullandırmak istemiyorum en son flaşımı verdiğimde bütün resimlerim silin di onun yüzünden, tavır da yaptım ama şimdi bilgisayarımı da isteyecek biliyorum nasıl hayır diyeceğim vermesem bencil olacağım onun gözünde of çok dolmuşum:(

• bir ikisini elinde tut görüşmeyi kesme. eminim onlarında bunaldıkları zamanlar oluyordur biraz gözlem yap.

• Tamam

• bir sure yalniz kal

0|0
    0|0
    • Tatildeyim ama yine de arıyorlar mesaj atıyorlar kürkçü dükkanına geri döneceğiz cevaplamasak da olmuyor

• Yüzlerine vurunca da kötü oluyorum dışlanıyorum

• sektir et ya istedigin gibi rahat yasa, cok fazla yalan dolanla ugrasan insalardan uzak dur yeterli

• Birini hatırlattın bana :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...