Sütyensiz Dışarıya Çıkmak?

bugun sütyensiz olmanın verdiği rahatlıkla anlamadan dışarıya çıkıp bakkala gittim eve geldiğimde fark ettim sütyen takmadıgımı :D Erkekler sütyen olup olmadıgını bakarak anlar mı üzerimdeki baya boldu gögüslerim 80c

Güncellemeler:
ama saçlarım uzun baya. bugunde saçlarım salık ve önümdeydi

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekleri böyle böyle "abaza" yapıyorsunuz.
    Böyle bir soru sorulur mu yav. İnsan utanır çekinir. İş işten geçmiş bir kere bana göre sen unutmamışsın bilerek baksınlar diye çıkmışsın. Eğer yanlışlıkla çıkmış olsaydın bu soruyu sormaz düşürdün o ufacık beyninle.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• yok artk

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 60

• göğüs uçların belirginse nokta olarak görünüyorsa anlar bakkal farketdiyse dikkatli ol bir dahaki sefere:)

0|0
    1|0
  • Slav ülkelerinde çok yaygın kızların o şekilde sokağa çıkması, işe gitmesi. Belli bir noktadan sonra alışıyor, garipsiyorsun. Ama TR'de muazzam dikkat çekiyordur diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • bende diyorum bakkal neden sırıtıyo sabahtan beri

1|0
    0|0
  • Anlar anlar serbest kalınca hoplamıyor mu ikizler

0|0
    0|0
  • Bol kıyafet giydiğinde daha çok belli olur. Göğüslerin ayrık ve uçları belli ise mutlaka göz alır.

0|0
    0|0
  • Görmeden inanmam

0|0
    0|0
  • Baya sevaba girmişsin , bol bol hayır duası almışsındır. Bu saatlerde kulaklarının çınlaması lazım :D

0|0
    0|0
  • Ben markette calisiyordum sok marketler kasadaydim sabah bir sosyete kadin gelirdi yuzunu yikamadan yattigi kiyafetle ve salas bir tshirt tarzi birsey giyerdi koltuk altlari cok cok genis bildigin gosterirdi memeleri, hos bir durum degil bence

0|0
    0|0
  • takmadığınız zaman belli olur

0|0
    0|0
  • Bolsa belli olmaz bakkala kadar gidip gelmişsin işte

0|0
    0|0
  • Anlaşılır tabiki göğüsler rahat hareket ettiği için tişört vs. De olsa sürtünmeden dolayı göğüs uçları belirginleşir ve dışarıdan belli olur 😂

0|0
    0|0
  • hertürlü anlarlar sütyenli göğüsler salık olmaz küçük olsa bile ve meme uçları anlaşılır, hadi onuda geçtim yani erkek gözü bu illaki anlar qweqw

0|0
    0|0
  • Göğüs ucu çapı fazla ve sivriyse belli olur.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak kadınların yüzüne bakarım. Aksini yapanında yanlış yaptığını düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • çarşı ıznı vermıssın senınkılere

2|0
    0|0
  • Hic is yapmamasina ragmen Bakkal memet amca mutluydu bugun.

0|0
    0|0
  • Hangi markete gittin...

0|0
    0|0
  • çok rastladığım bir durum değil, ucu belli olursa bakmadan edemem heralde alışkın olmadığım için

0|0
    0|0
  • kadınlara o derece dikkatli bakmıyorum..
    ben anlamam mesela..

0|0
    0|0
  • Zaten memislere sutyen taksaydin emin ol anlamazlardi ama sunu bilesinki beyninizin sutyensiz oldugunu cok iyi bilir ve anlarlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 13

• Yok artık.

0|0
    0|0
  • sütyenin icadı tutsak etti kadını. MEMELERE ÖZGÜRLÜK VUHUUU :D
    üstün bol saçlar salık kim ne anlıcak :D

0|0
    0|0
  • Üzerindeki dar birşey ise belli olabilir. Bol ise anlayabileceklerini sanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • asla cikmam

0|0
    0|0
  • Ne giydiğine göre değişir

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|1
  • Anlayabilir de anlamayabilir de