Ne zaman biticek bu çilem?

Hayatım boyunca hep fakirdim. Babam sürekli hapise girer dururdu. Hiç de bişey yapmadığı halde ne adam öldürür-döver ne de bize şiddet uygulardı uyuşturucu da kullanmazdı en fazla içki içerdi. Annemin memleketine gittiğimde dayılarımdan dayak yediğim çok oldu anneannem tv izlettirmezdi elektirik faturasını baban mı ödüo derdi. bir dayım da bana taciz niteliğinde yakınlaşmalarda bulunurdu. Annem konfeksiyonda çalışırdı ama parasını hep dayımlar averirdi çocuklarıma dokunmayın yeterki diye. ben yatılıda okumaya başladığımda annem bana haftalık sadece 1 tl verirdi. En sonunda babam bizi yanına aldı düzenli bir işi yoktu hala yok. hep fakirlik çektik sitanbulda ev kiraları da çok fazla onları da ödeyemedik hep evlerden kovulduk. artık annem de çalışmaya başladı babam gene hapise girdi gene bişey yapmadığı halde terör örgütü üyesi damgası vurup aldılar tabiki de doğru değil babam gibi birçok masum insanı içeri attılar. ben o yı üniye hazırlanıodum meslek liseliydim bu tempo hem çok ağırdı hem de babamın durumu ve maddi olanaksızlığımız beni çok üzüyordu en yakın arkadaşımın da ailesi benle görüştürmüodu şehir değiştirmişlerdi özel üniversiteye yarı burslu girdim.4 yıllık farklı bir bölüm kazanarak. yalnız başka şehirde. babam hapisten çıktı şükür. ama gene çalışamıyor. ben de çalışayım üni paramın bir kısmını çıkarayım dedim zar zor bir iş buldum ve hepsi erkekti bana çok kötü bakıyor yılışıolardı ayrıca garsonluk olduğun 12 saat bana çok ağır geldi ellerim acımaya başladı sol elimin orta parmağını ağır tepsiler taşımaktan kullanamıyorum. çok kötü acıyor diğer parmaklarımın da acısı katlanabildiğim kadar. ayaklarımın üstüne basamıyorum afedersiniz wc ye dahi gidemiorum. bu yüzden arayıp işten ayrıldığımı dedim. parasızlık canıma tak etti. evimiz bile ahır gibi zaten. bir annemlerin odası var çekyatta yatıorum ve uyuyamıorum çünkü çok sert her yerim ağrıo hergün. bu hayat çekilmiyor. ölmek yaşamaktan daha kolay geliyor. katlanıcak dermanım kalmadı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Üşenmeden sonuna kadar okudum yazını. Öncelikle Allah Yardımcın Olsun..

İlk defa bu sitede bu kadar ciddi bir cevap yazıyorum.. Ben İstanbul Kağıthane'de Nef 03 Rezidans'larında Güvenlik Amiriyim. Sana Yardım etmek boynumun borcu olsun.. Güvenlik Kursuna yazıl Güvenlik kimligi al ve bana ulas ister özelden yaz ister el Nef 03'e Kimligini al gel Burda İşe basla 2100 tl maas ve 8 saat boyunca Lobide otur gelen daire sakinlerine yardımcı ol evine git. namusunla calısacaksan bedenini satmadan para kazanmak istersen Yardım etmek boynumun borcu olsun..

1|0
    0|0
    • abi teşekkür ederim lakin ben üniversite okuyorum 2 yılım kaldı. güvenlik görevlisi için kurslar bayağı para alıyor. sanırım iskurun kursları varmış güvenlik için okuduğum şehirde de işkur güvenlik kursu vermiyor. verse bile aylık 500 veremem 100 bile veremem ben aç kalıorum zaten

• 2 3 ay bir yerde İşe gir dişini sık 1000 lira ayır kenara Kurs + Sınav + Kimlik ücretin 1000 tl'yi gecmez. Al kimlik gel Basla. Okudugun bölümün işini yap.

En İyi Kız Görüşü

• Nerde yaşadığını bilmiyorum Allah yardımcın olsun inşallah antalya ve yakınlarındaysan elimden geldiğince yardımcı olurum çok iyi bir hayatım yok belki ama en azından kalacak bir yer ayarlanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya hiçbiri olmasaydı?

0|0
    0|0
  • Bunları okuyunca yaktım bir tane be :/ :( Umudunu kaybetme

0|0
    0|0
    • sigara bile kullanmıyorum kullansam alıcka apram bile yok

• Mersinde isen her türlü yardıma açığım bende üniversite okuyorum az çok halini anlamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
    • istanbuldayım kardeş

• Durumuna açıkçası üzüldüm kolay değil bu kadar sıkıntı tabiki bölümün nedir üniversitedeki

• genetik mühendisliği

• Benimle tanıştıktan sonra bitecek çilen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yar ve yardımcın olsun amin

0|0
    0|0
Yükleniyor...