Kocaman çocukları bebek arabasına bindiren ebeveynlerin amacı nedir?

Çocuk resmen ilkokul 4. sınıf öğrencisi, ama bebek arabasında. Hastalığı vardır belki dedim, arabadan kalkıp koşa koşa annesinin telefonunu alıp oyun oynamaya başladı. Hayır iyilik yaptıklarını mı düşünüyorlar çocuklara? Sonra "imi binim çiciğim çik şimirik" diyecek olanlar da kendileri, farkında değiller mi acaba?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gelişim özelliklerine ters bireyler yetiştirmek ileride sıkıntı yaratabilir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :)))
    Çocuk sahibi olmadan önce bende senin gibi bu konuda önyargılıydım, kabul.
    Ama çocuk sahibi olunca o insanları anladım.
    Çok zor çocuğu dışarıda zaptetmek ve uyuduğu vakit dışarıdaysan tam işkence yani.
    Ama en fazla 3 yaşına kadar kullanılmalı.

1|0
    0|0
    • Bu ön yargı değil ki, çocuğun fiziksel ve psikolojik gelişime başlı başına aykırı bir şey. Zaten dediğin yaşa kadar kabul edebilirim ama 10 yaşındaydı bahsettiğim çocuk, baştan savma resmen, çocuğa yemek yedirmek sırtını sivazlamak ile çocuk bakılmıyor ne yazık ki.

• 4. sınıf bir çocuk o şekil bebek arabasında taşınmamalı doğru söylüyorsun hak veriyorum o konuda.

Erkekler Ne Diyor 19

• kaçık olmasınlar !!!

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir durum

1|0
    0|0
  • Genelde ağlıyorlar zırlıyorlar annesi de bindiriyor yürümesin diye

1|0
    0|0
  • onlar mal

1|1
    0|0
  • Sakin ol psikolog , klawyeyi yere bırak.

1|0
    0|0
  • anne -babanın düşüncesi:Çocuk o daha oyy guzum otur yorulma sen guzummm
    gerçekte olan:Bu ebeveynlerin amacı ne acaba çocukları bebek arabasına oturtmuşlar

1|0
    0|0
  • Öyle insanlar var mı. 😱

1|1
    0|0
  • Bilemedim, onlara sorsaydın keşke 😄

1|0
    0|0
  • Görgüsüzlük diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Ya dert edecek o kadar konu var bunu mu seçtin.

2|0
    0|0
    • Evet, bir sakıncası mı vardı? Dertlerin dereceleri de mi var, bana bu saçma geliyor bunu soruyorum.

• O yaşta çocuk koşup oynamalı yani böyle böyle yapıyonuz o çocuk kafasını telefondan kaldırmıyo sonra ay benim çocuğum sosyal değil ay obez oldu ay şöyle ay böyle

1|0
    0|0
  • bir kulaklarını çekmek lazım evlat

1|0
    0|0
  • Sakınan göze çöp batar derler. Birde ederinden fazla değer yavşağı kral eder diye bir söz var. :) Şımarmamaları imkansız.

1|0
    0|0
  • cocuk yürümüyorum kucagına al beni derse sonuc ortada :)

1|0
    0|0
  • Sıkıntının farkında degiller

1|0
    0|0
  • biz 4. sınıfta okulda ahkam kesıyoduk mk o ne öyle bebek arabası yetiştirme tarzları çok bozuk

1|0
    0|0
  • El bebek gül bebek ana kuzusu büyüyünce ne olacaklarını sanıyorlarsa artık

1|0
    0|0
  • belki uzun yolu yürüyerek geldiler, olamaz mı :D

1|0
    0|0
  • Gözünün önünden ayrılmasın istiyolar heralde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başlarından salmak için yapıyorlardır kesin çocuk oyuna dalsın onlarda etrafa , sonra bu çocuk neden asosyal neden yabani derler..

1|0
    0|0
  • Yolda görmekten en rahatsız olduğum görüntülerden. fazla korumacilar. Kendisine bagli bir organ olarak gormeyi birakip cocugu hayata karismaya tesvik etmeliler:(

1|0
    0|0
  • Birde taşlı çukurlu yollarda itmeye çalışırken ter akıtanlar var. "Canım çıktı" diye söyleniyorlar sonra. Çocukda önden emir veriyor itsenize diye.

1|0
    0|0
  • 4. Sınıf mı😱😱 10 yaşında çocuk? Yuh.

1|0
    0|0
  • Belki çocuk binmek istemiştir

1|0
    0|0
Yükleniyor...