Karadenizliler Daglarda Terörist avına Çıktı Ne düşünüyorsunuz?

Giresun ve Orduda şehitlerimiz oldu hain şerefsizler pusu kurdular ilk giresunda halk daglara cıktı ordan kaçan teröristler orduya gitmiş şimdi orduda şehitlerimiz oldu ve şimdi TÜM KARADENİZ Daglara Çıktı Eller tetikde en ufak bir haberde Herkes Silahlarıyla birlikte Gitmeyi bekliyor Şahsen Bende Bir rizeli olarak Haber bekliyorum En ufak bir haberde Köye çıkıcam.

Güncellemeler:
Şöyle Birşeyde var OHAL oldugu için Silahlada dolaşamıyorsun

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• yıllar önce konuştuk bu yaylalar bu dağlar boş. buraya gün gelecek teröristler gelecek diye. jandarma desen karakoldan arada bir çıkıyor... fındık işçisi diye ucuz iş gücü diye geldiler doğayı tanıdılar.. şimdi sonuç bu.. sanıyor musnuz ki onlar sonradan geldi? sahildeki klavye delikanlıları üstüne alınmasın ama oradaki halk askere her türlü destek olacaktır. oluyor. benim köyümde oluyor olaylar ve ben her sene olduğu gibi bu sene de gidicem engel değil.

0|0
    0|0
    • Şimdi benim anladıgım Sen başka bir şehirde yaşıyorsun Her yıl Köyüne geliyorsun öyle 1-2 gelmeyle ordaki insanların ne oldugunu anlayamazsın Şu klavye delikanlısı diyorsunuz ya ona bitiyorum Gelsinler gelmelerini istiyorum elimiz kolumuz baglı Doguda birşey yapamıyoruz ama burda yaparız Yeterki gelsinler kendilerini belli etsinler

• 2-3 Akrabanla herkesi kıyaslayamazsın

• 2-3 değil. oraları asıl senin bilmediğin çok net. köylerde insanlar birbirini tanır. pardon ama kaç bin nüfusu olduğunu zannediyorsun?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Pkk Trabzon'a bile geldi ya ne kadar akılsız olduklarını gösterdiler. Ulan halk bulsa onların ağzına eder.
    Diğer bölgelerde bir yeseler buralarda on yerler.

0|0
    0|0
  • benim gördüğüm kadarıyla herkes evde oturuyor klavye ile artislik yapıyolar burası karadeniz buraya gelmek sıkar dediler dediler aha da geldiler ne oldu her gün yeni bir terör olayı oluyo olan askere polise oluyorklavye başından ahkam kesmeyi bıraksınlar artık

0|0
    1|0
    • 1. Si Karadenizde nereye geldiler? Sadece Pusu kurabiliyorlar Diger Bölgelerdeki gibi İçinizde yaşamıyorlar Geliyorlarda ne oluyor girebiliyorlarmı Yok klavye diyorsun ne yapmamı bekliyorsun haber bekliyoruz diyorum işte İmkan ver bana Çıkıp arıyım

• biliyorum tabi bende eşimde ordaydık gece yarısı emanetsiz dışarı çıkmaz kimse zaten... benim anlatmak istediğimi anlamamak da ısrar ediyorsun.(nokta)

• Ablacım Sen anlatamıyor olabilirmisin

• Helal olsun vallaha haberlerde gördüm bende bence bunu heryerde yapsalar temizlenir ülkemiz çok taktir ettim

0|0
    0|0
  • Helal diyorum topragummm😀😀

0|0
    0|0
  • Teröristlerin Karadenizde işi ne? Onları oraya kim gitmesini emretti? merak ettim doğrusu. Açıkçası ikinci bir darbe için iş birliği yaptiklari acikca ortada.

0|0
    0|0
    • Karadenizdemi darbe yapıcaklar? Güldürme beni Sadece pusu kurabilirler

• Senbiyle san. Onlar sadece orda saklanıyorlar.

• Nerde saklanıyorlar? Karadenizde Herkes köylerde yaşıyor Ateş yaksan Heryerden belli olur

Erkekler Ne Diyor 2

• Milletimize yakışan hadiseler, devamının ülkenin diğer bölegerinde de olmasını temenni ederim.

0|0
    0|0
  • kim diyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...