Hem koyu Türk Milliyetcisiyim. Hemde sonuna kadar Erdoğanı seviyor ve destekliyorum. Sizde sever misniz başkomutanimizi?

Laik, çağdaş, elit, has Türk Milliyetcisiyim. Atatürkü cok seviyorum. Muhafazakar, dindarda değilim. Öyle böyle Türk Milliyetcisiyim. Türkcülerin hepsinin toplamindan daha kinyciyim kürytlere. Lazları severim. Erdoğanıda çok aşırı seviyorum. Kafa yapımız bir onunla. Tam bir azılı antikürytcüyüm. Ama öyle böyle değil yaa :-D bilinmez yaşanılır. Aslen malatyali ve adanada doğan safkan Türk üm. Erdoğan ve tayfası olmasa mhpyi tutardim. Mhpyide seviyom

Güncellemeler:
Ateist, deist olsam dibine kadar yine Erdoğani desteklerim. Vatanini sevmesi, osmanli torunu olmasi, avrupaya, abdye ders vermesi vb. Ben dine bakmam. Iryka bakarim. ;) Tüm kalbimle Erdoğani seviyorum. Bir o kadarda has milliyetciyim.
Bende Erdogan gibi istedigim bir seyi ama erken ama geç yaparim. Bende cok sevinirim dedigim bir seyin yapilmasini. Ahlaki bakis açimizda ayni. Erdoğan olmasa mhpli olurdum. Ama akpye oy atiyom atacamdaaaa

1|0
1016

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...