Hem koyu Türk Milliyetcisiyim. Hemde sonuna kadar Erdoğanı seviyor ve destekliyorum. Sizde sever misniz başkomutanimizi?

Laik, çağdaş, elit, has Türk Milliyetcisiyim. Atatürkü cok seviyorum. Muhafazakar, dindarda değilim. Öyle böyle Türk Milliyetcisiyim. Türkcülerin hepsinin toplamindan daha kinyciyim kürytlere. Lazları severim. Erdoğanıda çok aşırı seviyorum. Kafa yapımız bir onunla. Tam bir azılı antikürytcüyüm. Ama öyle böyle değil yaa :-D bilinmez yaşanılır. Aslen malatyali ve adanada doğan safkan Türk üm. Erdoğan ve tayfası olmasa mhpyi tutardim. Mhpyide seviyom

Güncellemeler:
Ateist, deist olsam dibine kadar yine Erdoğani desteklerim. Vatanini sevmesi, osmanli torunu olmasi, avrupaya, abdye ders vermesi vb. Ben dine bakmam. Iryka bakarim. ;) Tüm kalbimle Erdoğani seviyorum. Bir o kadarda has milliyetciyim.
Bende Erdogan gibi istedigim bir seyi ama erken ama geç yaparim. Bende cok sevinirim dedigim bir seyin yapilmasini. Ahlaki bakis açimizda ayni. Erdoğan olmasa mhpli olurdum. Ama akpye oy atiyom atacamdaaaa

1|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahah :D severim başkomutanimi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Koyu Türk Milliyetçiliğiyle Laiklik uyuşmuyor başta zaten. Muhafazakar olmaman zaten milliyetçiliğini siliyor. Muhafazakarlık gelenek gelenekleri sürdürmek muhafaza etmektir. Kürtlere kin beslemen milliyetçi olduğunu göstermez. O faşistliktir. Milliyetçilik kendi milletini ırkına değer vermektir. Başka milletleri aşağılamak değil. Erdoğan'ı sevebilirsin bir siyasetçi sonuçta. Ama muhafazakar bir görüş sahibi değilsin lakin muhafazakar görüş sahibi bir insana kafa yapımız aynı diyorsun. Safkan Irk mı kaldı? Safkan olduğunu ne biliyorsun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Atatürk'ü seviyorsun ve erdogana başkomutan diyorsun bu ne yaman çelişki

1|0
    0|0
    • Ne alaka olamaz mi

• @TaurnieL Atatürkle Erdoganı aynı sıfata koyabilecek kadar cahil ve kendini bilmez olan sizsiniz kusura bakmayın

• Cahil diyorsun da. Şu dünya da cahil olmayan insan yok.
      2. si Cumhurbaşkanlığı makamının görevlerinden biri Başkomutanlıktır. Ger*zekalı arkadaşım. Öğren bari. Öğrenmeye inat etme. Kemal Atatürk ' ü neden Recep Tayyip Erdoğan ile sıfata koyalm? Ayrıca neden sıfat? Sen cidden ergensin ya. 4mına kodumun düşünsel ger*zekalısı seni. Sıfat ne canım Başkomutanlık sıfat mı? Çektiğn oksijen sende nasıl bir etki yapıyor? Sen Atatürk'ü sevme olur mu? Adamın kemikleri sızlar. Sizin giibi geri kafalılar yüzünden.

• Sevmem mi erdoğan candır.

0|1
    0|0
  • Ya bir yürü git ya Milliyetçiliği ayağının altına alan adamı seviyorsun bir sözde Milliyetçi olarak? Senden bir halt olmaz boş yapma hadi

0|1
    0|0
    • Nickini yeni okuyorum sayın troll dindar chpli öyle mi 😂😂😂 oğlum sen ne içiyon

• Baskomutan dedigin Erdogan sa hayir sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Ya bir go go go.

0|0
    0|0
  • Senin neyi sevdigin belli degil ki.

0|0
    0|0
  • Başkomutan?

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama Fenerbahçe için ölürüm?

1|1
    0|0
  • Türk milliyetçileriyle pek anlaşamam ben çünkü milliyetçiler olarak siz kendinizi çok üstün görüyor çok abartıyorsunuz. kimse kimseden üstün değildir, herkes eşittir ve kürdüde lazıda çerkezide hepimiz kardeşiz. ve bu arada benden sana bir öneri genetik araştırmalara bir bak safkan bir ırk yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevmiyorum. Ayrıca ırklara yönelik bir nefretim yok. teröriste destek olan her ırktan kişi gözümde aynıdır.

0|0
    0|0
  • 👇
    👉Uzun adammm 👈

0|1
    0|0
  • hayat kadınıyım ama bakireyim açıklaması gibi..
    ve soruna gelirsek..
    sevmiyorum..

1|0
    0|0
  • Laik? Çağdaş? Elit? Hadi hepsini geçtim Osmanlı bir ailedir nereden torunu oluyorsunuz olm nasil bir kafa yapısı bu?

0|0
    0|0
  • Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm al bayrak arar
    Kulağım ezan sesi.. nfk
    Türk dediğin müslüman muhafazakar olur laiklik falan bizim kanımızda yok

0|0
    0|0
  • ırakta başındaki liderini sevmiyor gitmesini istiyordu
    sonra amerika gelip ülkeye el koyup işkence edince ne hale geldiler
    eğer erdoğan gitse bu no no no diyenlere tek tek tecavüz edicekler haberleri yok
    Allah aptallara beyin verir iken kullanma talimatınıda içinde vermeli
    mevzu parti mevzusu değil VATAN mevzusudur

0|0
    3|2
  • Türk milliyetçiliğinide ayaklar altına aldık diyen bir iktidarı destekleyen bir Türk milliyetçisisin yani bu neyin kafası

0|0
    0|0
    • Politik dedi onu kalpten degil

• hdp yi güçlendirdi pkk nın yeniden yapılanmasına zaman tanıdı eşkıyalar şehirlere indi çözüm süreci denilen rezalet ile şehit sayılarımız 10 kat arttı

• İdeoloji or#spususun kısaca.

0|0
    0|0
  • tek bildiğim başkomutan var oda atatürk.

1|0
    0|0
  • Senin tercihin

0|0
    0|0
  • müslümansın ama hristiyanlığa ve yahudiliğe de inanıyosundur?

0|0
    0|0
  • Erdoğanı seviyorsun ve mhp yi seviyorsun Erdoğanı seviyorsun ve ATATÜRKÜ seviyorsun birde Erdoğana başkomutan diyip ATATÜRKÜ seviyorsun kendinle çelişiyon laa

0|0
    0|0
  • Kime ders vermiş anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Tipik bir ÇOMARsın

0|1
    0|0
  • Senin görüş hem ayranım dökülmesin hem... Olmuş kardoo biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...