Kapadokya Turu için yanımıza ne almamız gerek?

3 günlük Kapadokya turuna katılacağız ve sonradan "Nasıl aklımıza gelmedi" diye pişman olmak istemiyoruz. Şapka, su, ıslak mendil, güneş kremi,,, bunların dışında ne almamızı önerirsiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ne kremi ya herkes bişey sallamış :D :D doğma büyüme buralıyım burdayım ilk defa kapadokyaya kremle gidin diyeni duydum. sen rahat bişeyler al yanına geceleri serin olur hırka yelek al spor ayakkabı alabilirsin vadi v. s gezeceğin için ihtiyacın olur dahada eksiğin olursa sorarsın

1|0
    0|0
    • Normalde yaz aylarında dışarı bile çıkarken güneş kremi sürmeliyiz diye duymuştum, o arkadaşlar da bu yüzden demiş olabilirler, ama serin dediğiniz iyi oldu teşekkürler :)

• Okadar güneşe ihtiyaç var abartmaya gerek yok. Rica ederim iyi eğlenceler

En İyi Kız Görüşü

• eğer balona binceksen yanına kalın bişeyler al aşırı soğuk oluyor sabahları :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şemsiye al yoksa ebenin esmer halini orada göreceksin. Bir de kalın bir şey alma yanına, güneş kremi al 10.000 faktör varsa o olsun. Bir de o kadar.
    Şemsiye önemli,

1|0
    0|0
  • para bolca :)

1|0
    0|0
  • Oranın nesinde tur yapacaksınız :D yarım saatte gezersiniz zaten :D

1 don 2 atlet alın

0|0
    0|0
    • Gezilecekler listesine baktım da hepsi birbirine benziyor da,, etkinlik işte :D

• Alti diz rahat ayakkabilar, cok yuruyeceksin

1|0
    0|0
  • Parfüm, dedorant, makyaj malzemeleri, şarj aleti

1|0
    0|0
  • Rehber alın.

0|0
    0|0
  • Para alman lazım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...