Kızlar, KAFAYI YİYCEM HERŞEY OLUMSUZ OLUYOR?

hanımlar ablalar kardeşler lütfen bir yardım edin kafayı yiycem 31 yaşımdayım üniversite mezunu mesleğimi elime aldım çalışıyorum kendi halimeyim evden işe işten eve giden biriyim ama elbette güzel temiz arkadaşlarımla adabıncada gezerim son 3 yıldır evlilik olsun diye çok düşünüyorum benden küçük kardeşlerimde evlenince artık evlilik olsun istiyorum benimde bir yuvam çoluğum çocuğum olsun geç olmadan istiyorum. fakat kiminle tanıştıysam tanıştırdılarsa tamam bu olacak dediğimde en nefret ettiğim özellik ortaya çıkıyor bana cinsel objeymişim gibi bakılıyor halbuki olabildiğince o konulardan uzak kaçarım özel mevzulara girmem geleceğe yönelik konuşmaları yeğlerim ama herkes mi öyle ya kafayı yiycem acaba benmi seçiciyim diye düşünüp zamanında benimle evlenmek için yanıp tutuşan kaç kişi vardıysa yine geldiler bu defa şans verdim ama bu defa da konu evliliğe gelince evlilik şu an bana çok uzak dediler birde aynı zamanda bütün işlerim aksi gidiyor işimi de değiştirip daha kurumsal şirkete geçmek istiyorum bütün özellikleri taşımama rağmen nereyle görüştüysem size döneceğiz dediler. çok merak ediyorum büyülü olabilirmiyim lütfen yorum yaparken haddimizi aşmadan yapalım sadece fikirlerinizi tecrübeleriniz bilmek istiyorum

0|0
0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...